איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבלני איטום בירושלים

 

הדרך הטובה ביותר למנוע זליגת מי גשמים ורטיבות היא איטום טוב של הגג

 
איטום הגג הוא חלק בלתי נפרד מתשתיות הבית. האיטום מאפשר ליהנות מבית יבש לאורך כל ימות השנה, ללא נזילות בקירות ובגג וללא הצטברות של עובש שמסכנת את הדיירים. כיום, קבלני איטום מאפשרים לבצע את איטום הגג במגוון שיטות. השיטה הידועה ביותר היא שימוש בזפת, אך לא מדובר בדרך היחידה לכך. למעשה, ניתן לבצע את האיטום גם עם אמצעים מתקדמים כמו יריעות ביטומנית ויריעות PVC אשר אינן משאירות ריח של זפת ואינן סופגות את קרינת השמש, כך שהבית יכול להיות קריר ונעים יותר.
 
קבלני איטום
 

ישנם מספר דברים שצריך לשים אליהם כאשר בוחרים קבלן לאיטום גגות

 
בחירה בקבלני איטום צריכה להתבצע על פי מספר קריטריונים אשר מעידים על מקצועיותם:

אחריות ארוכה – איטום בגג עלול להינזק עקב שחיקה ועקב איתני הטבע. אחריות לאורך שנים מאפשרת ליהנות מראש שקט בנושא ולקבל שירות טוב גם לאחר שעבר זמן מביצוע האיטום.

התאמה של האיטום לגג – התאמת סוג האיטום לגג, לפי גודלו, צורתו והחומרים ממנו הוא עשוי, היא חשובה ביותר. ככל שחומר הגג קרוב יותר לסוג חומר האיטום, האיטום ייתפס בצורה טובה יותר ויישאר לאורך זמן.

ניסיון – "אין חכם כבעל ניסיון" הוא לא סתם פתגם, אלא מדובר בדבר שהוא משמעותי ביותר בתחום האיטום. ניסיון של שנים רבות מאפשר לזהות סוגים רבים של גגות ולבצע התאמה לכל לקוח מבחינת האיכות והתמחור, עם איטום מושלם של הגג.

שימוש בחומרים איכותיים – חומרים איכותיים הם כאלו שמחזיקים מעמד לשנים רבות ואינם פוגעים בסביבה. על ידי שימוש בחומרים הטובים ביותר בשוק ניתן להגיע לאיטום מקסימלי של הגג שנשמר לאורך שנים.
 

איטום סנטר הוא קבלן אמין עם ניסיון של שנים באיטום גגות

 
ישנו מגוון רחב של קבלני איטום בישראל, אך חברת איטום סנטר היא מהמובילות בשוק בתחום איטום הגגות. עם ניסיון של מעל ל-30 שנים, צוות מקצועי ומסורף בראשותו של
דודי כהן קבלן איטום
העושה שימוש בחומרים באיכות הגבוהה ביותר ואחריות של 10 שנים אנו גאים לעמוד בקדימת חברות האיטום המובילות בישראל עם אלפי לקוחות מרוצים. המומחים של איטום סנטר ידעו להתאים לך את סוג האיטום הנכון ביותר עבור הגג שלך, ולהשאיר אותך עם בית יבש לאורך כל ימות השנה.

 
זקוקים לשירות קבלני איטום?

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות צרו עימנו קשר ותיהנו משירות מקצועי ואדיב

073-7841804