איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החשיבות של עבודה עם קבלן איטום מורשה

 
 
קבלני איטום מציעים סל שירותים רחב אך לא כולם מוסמכים על ידי הרשויות. החשיבות של עבודה עם קבלן מורשה באה לידי ביטוי במספר דרכים:

  • ריכוז שירותים תחת קורת גג אחת – הסמכה של קבלן בתחום האיטום היא פונקציה של היכרות עם שלל עבודות, פרויקטים ומשימות. לקוח שעובד מול קבלן מורשה יודע שהוא יכול לרכז את כל המשימות תחת קורת גג אחת. קבלן מורשה מוסמך לבצע איטום מבנים, גגות, מרפסות, מרתפים, מקלטים, חדרים רטובים, פתחים וחלונות, תפרים ולעיתים גם קירות חיצוניים, מנהרות ומאגרי מים.

  • אחריות לטווח ארוך – רק קבלן מורשה יציע אחריות לטווח ארוך ויעמוד לרשות הלקוח בכל מקרה של בעיה או נזקים. אחריות נובעת מביטחון של הקבלן בידע המקצועי ובחומרי הגלם העומדים לרשותו. קבלן מורשה לא יסכים לספוג פגיעה במוניטין והיא יעשה הכל כדי שהלקוח יהיה מרוצה מהשירות ומרמת האיטום.

  • היכרות עם טכנולוגיות מתקדמות – יש היות שורה ארוכה של חומרים וטכנולוגיות המשמשים לטובת איטום גגות. קבלן מורשה מכיר את ההבדלים בין השיטות ויכול להמליץ ללקוח על הטכנולוגיה שמתאימה עבורו. קבלני איטום מורשים עוסקים באיטום ביריעות ביטומניות, ביריעות משוריינות, ביריעות PVC, באיטום עם רשת אינטרגלס או פיברגלס ובאיטום בחומרים פוליאוריטניים גמישים.
 

האם קבלן מורשה שווה את התוספת הכספית?

 
הפרט היחיד שיכול להיתפס בתור חיסרון של פנייה לקבלן איטום מורשה הוא עלות כספית גבוהה, בהשוואה לקבלנים אחרים שלא מחזיקים בהסמכה או ברישיון. מצד שני, זהו חיסרון לטווח הקצר בלבד. בטווח הארוך הקבלן המורשה שווה את התוספת הכספית ואפילו יכול לעזור להחזיר אותה. רק קבלן מורשה יידע להתמודד עם כל סוגי התקלות וימנע נזקי איטום בלתי הפיכים לגג, לנכס, לציוד, לרכוש ולרהיטים. קבלן מורשה הוא חלק בלתי נפרד מרשימת אנשי המקצוע שצריכים לעמוד לרשות הלקוח ולהציע לו גיבוי מלא.
לסיכום, החשיבות של עבודה עם קבלן מורשה צריכה להיות ברורה לכל מי שרוצה לתאם שירותי איטום. קבלן מורשה מציע יתרונות ייחודיים והוא שווה את ההשקעה.
 
קבלן איטום מורשה