איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צביעת יריעות ביטומניות

 

מהן יריעות ביטומניות ולמה הן משמשות אותנו בתחום האיטום?

 
ביטומן הוא חומר שנוצר כתוצר לוואי של תעשיית הנפט. הביטומן הוא חומר בעל תכונות כמו צפיפות, אלסטיות ואפשרויות עיבוד שונות שהופכות אותו לאופציה איכותית במיוחד למטרות איטום – ולמעשה יריעות ביטומניות הן לדעת מומחים רבים אופציית האיטום האיכותית ביותר והנפוצה ביותר שקיימת כיום בשוק. היריעות הביטומניות טומנות בחובן יתרונות רבים בתהליך של איטום משום שפשוט מאוד להשתמש בהן, האיטום באמצעותן מתבצע במהירות וביעילות והן מחזיקות במצבן האטום והאיכותי לאורך זמן רב. את יריעות האיטום אנחנו מניחים על הגג ומצמידים אותן אליו בשתי שכבות באמצעות רתכת, וכך למעשה אנחנו יוצרים את הגג האטום והאיכותי ביותר שניתן ליצור. עם זאת, רבים מאתנו, לאחר תהליך האיטום, רוצים לצבוע את היריעות הביטומניות.
 
 

למה שנרצה לצבוע את היריעות הביטומניות, ומהו אופי השירות שאנחנו מציעים בתחום זה?

 
  • צביעת יריעות ביטומניות היא רלוונטית עבור רבים מאתנו משום שהגג שלנו, מלבד התפקיד שהוא מבצע באיטום הבית שלנו מפני רטיבות וחום, ממלא גם תפקיד של פנאי ושל שגרה בחיים שלנו. מי מאתנו שמתכנן להשתמש בגג שלו לאירוח או ליצירת מרחב מחייה או פנאי בבית שלו, חייב לצבוע את היריעות הביטומניות בשביל להפוך אותן למשטח נעים לעין שנוח להסתובב עליו.
  • הצביעה של היריעות הביטומניות לא יכולה להתבצע באמצעים קונבנציונאליים של סיוד, כפי שאנחנו רגילים בצביעה של זפת איתה אטמנו את הגג בעבר. את יריעות האיטום אנחנו צובעים באמצעות שימוש בצבעים אקריליים לשימוש חיצוני, וניתן גם לצפות יריעות ביטומניות בחומרי איטום אקריליים שמכילים צבעים שונים בהרכבם.
 
 
 
יריעות ביטומניות צבעוניות
 
 
 
 
צביעת יריעות ביטומניות
 

איטום סנטר – הכתובת שלכם לכל מה שנוגע לאיטום, כולל צביעת יריעות האיטום

 
החל מתהליך הנחת היריעות הביטומניות והאיטום באמצעותן, ועד הרגע שבו אנחנו צובעים אותן במטרה ליצור משטח אטום, אסתטי ונוח לשימוש – אנחנו צריכים את השירות המקיף והאיכותי ביותר בתחום האיטום. השירות הזה הוא בדיוק השירות שאנחנו מציעים לכם באיטום סנטר. אצלנו באיטום סנטר תקבלו את המענה האיכותי ביותר בכל הנוגע ליריעות ביטומניות, החל מאיטום הגג שלכם באמצעותן ועד לצביעתן היעילה והאיכותית.