איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

המדריך המלא לעבודות איטום בחורף

 
 
 
אין ספק שהחורף הוא העונה שבה הביקוש לעבודות איטום הוא הגבוה ביותר שיש. הסיבות לכך הן מובנות מאד. קודם כל, בחורף יש ירידת גשמים, ולכן אם היה ליקוי במבנה, אין ממש סיכוי שהוא יתגלה בקיץ - אך כמובן שבחורף עם כמויות המים הגדולות, תוכלו לזהות שיש נזילה, שאולי המקור שלה הוא בכלל לפני חצי שנה. כמו כן, כדאי לזכור שבחורף יש רוחות וסערות ואלו עלולות בהחלט לגרום לנזקים בתשתית האיטום עצמה, וכך מתרחשת הנזילה במקביל עם ירידת מי הגשמים. לכן, חשוב מאד להבין איך אפשר לטפל בבעיות הללו - וזאת על אף שהביקוש לעבודות האיטום הוא גבוה מאד, ולעתים צריך להמתין הרבה זמן, ואף המחירים עולים.
 
 
 
מדריך לאיטום בחורף
 
 
 
 

כמה טיפים להתמודדות עם המצב בחורף

 
  • האם תמיד לתקן ישר? - בחלק מהמקרים, אולי אין חובה לבצע עבודות איטום ישר כשאתם מגלים שיש נזילה. כדאי לזכור שלעתים הביקוש הוא כה גבוה שממילא תצטרכו להמתין, וגם תקבלו הצעת מחרי גבוהה למדי. אם הנזילה היא קטנה יחסית, ולא גורמת נזקים חמורים - אפשר לעתים להמתין עוד שבועיים (לרוב סערות בישראל לא נמשכות זמן רב מידי) ואז להזמין קבלן שיבצע את העובדה. יתרה מזאת, במקרים של נזילה קלה במיוחד - בהחלט כדאי לשקול להמתין אפילו עד לאביב, ואז המחירים ירדו באופן משמעותי, ותוכלו לקבל הצעת מחיר טובה.

  • להסיר מראש מפגעים אפשריים - לפני שהחורף עוד מתחיל, מומלץ בחום לעלות לצנרת שעל הגג ולהסיר ממנה לכלוך שאולי הצטבר ועלול לגרום לסתימה ולנזילות. לא פעם תמצאו למשל קני ציפורים או זרדים בתוך הצנרת, ואפשר להסיר אותם בקלות יחסית. כמו כן אם יש מפגעים שונים על הגג כמו אנטנות ישנות או לכלוך גדול שהצטבר, רצוי להסיר אותם מהאזור, שכן הם עלולים לפגוע בצנרת בזמן סערה, ואז תהיה בעיה לבצע את האיטום.

  • על בסיס מה נעשה האיטום? - ברוב המקרים, כשתזמינו עבודה של איטום מקצועי בחורף, קבלן האיטום יעשה שימוש בחומרים אקריליים. חומרים אלו הם בעצם על בסיס מים בעצמם - ולכן ברור מדוע הם מהווים חומר איטום מעולה, וכמובן גם לא יושפעו ממי הגשמים בשום שלב.

  • האם המחירים עולים בחורף? - בהחלט כן. כדאי לזכור שבחורף הביקוש לעבודות האיטום הוא גבוה יותר, ולכן המחירים עולים. עם זאת גם כאן יש הבדלים שונים. אם תזמינו את קבלני האיטום ממש בהקפצה ותגידו שזה מקרה חירום - המחיר כמובן יהיה גבוה יותר. לעומת זאת אם תזמינו את העבודה לאות ושבוע אבל לא בהכרח לאות ויום - תוכלו לעתים לקבל הצעת מחיר נוחה יותר.
 

דואגים לכם תמיד

 
אם אתם מחפשים עבודות איטום איכותיות לחורף, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הקבלנים של איטום סנטר - המומחים לאיטום הגג שלכם והכנתו לקראת החורף. השאירו את פרטיכם באתר, ואנו נפנה אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד.