איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עבודות איטום

 

ביצוע עבודות איטום

 
זקוקים לביצוע עבודות איטום? רוצים להיערך לחורף בצורה נכונה? נמאס לכם לסבול מרטיבות בקירות? הגיע הזמן שתעשו את הצעד הנכון: חייגו 073-7841804 וצרו קשר עם המומחים של איטום סנטר.
 
 

מגוון עבודות איטום לפי הצורך

 
חברת איטום סנטר מכירה היטב את הצרכים של בתים פרטיים ומוסדות ציבור בעבודות איטום מקצועיות. לאורך השנים שירתנו בעלי בתים, חברות, ארגונים ומוסדות ציבור וביצענו את כל סוגי עבודות האיטום לרבות:

  • גגות רעפים וגגות מרוצפים
  • בריכות פרטיות וציבוריות או מאגרי מים
  • מרפסות
  • מאגרי מים
  • מבנים
  • יישום יריעות PVC, יריעות ביטומניות ופתרונות איטום מתקדמים
 
 
 
עבודות איטום
 
 
 
 

נגישות וזמינות לכל הארץ

 
היתרון של קבלן איטום ארצי הוא נגישות מירבית לכל האזורים בארץ. אצלינו תקבלו 10 שנות אחריות לכל עבודה שנבצע, ומענה מיידי וזמינות תמידית לכל פתרון שתצטרכו בעת הצורך. אנו יושבים במקום מרכזי בירושלים, ונותנים מענה לכל לקוחותינו. אנו זמינים לביצוע עבודות איטום קטנות בירושלים גם בימי שישי!

ההתמחות שלנו היא בהתאמת האיטום לצרכי הלקוח, תנאי הסביבה וסוג המשטח. הקפדה על הפרטים הקטנים ועל עבודה בסטנדרטים גבוהים מאפשרת לנו להביא לידי ביטוי את כל היתרונות של קבלן רשום ומיומן. בנוסף, רק אצלנו תוכלו לתאם שירותי ייעוץ מלא בחינם וללא כל התחייבות.
 
 

חשוב לבצע בחירה נכונה של קבלני עבודות איטום

 
האיטום אותו אנו מבצעים משפר את איכות החיים, מונע נזילות ורטיבות וגם מבטיח שדרוג בערך הנכס. כל הלקוחות מקבלים אצלנו מענה מקצועי, אדיב והוגן. ניסיון של מעל 25 שנה מאפשר לנו להתמודד עם בעיות רטיבות שונות ומסובכות. העבודה שלנו לא מסתיימת עד שהלקוח מאשר ומקבל את התוצאות להן ציפה. אנו מתחייבים לבצע את העבודות במהירות, מבלי לפגוע בשגרה שלכם וללא לכלוך.
 
 
 
עבודות איטום - איטום סנטר