איטום סנטר
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדוע צריך לבצע איטום גגות?

 
 
איטום גגות מונע נזילות ונזקים בלתי הפיכים לנכס, לתשתית ולריהוט או מכשירי החשמל בבית. את האיטום כדאי לבצע כבר בתחילת החורף וזאת בשל שורה ארוכה של סיבות.
 
עבודות איטום מבוצעות על ידי קבלנים מוסמכים. המטרה העיקרית היא להיעזר בפתרונות איטום על מנת למנוע נזילות מים. גגות ללא איטום עלולים להביא למצב בו נזילות פוגעות בתשתית הנכס, חודרות לחלל הפנים של הבית ומייצרות נזקים גם ברהיטים ובמכשירי החשמל. האיטום הוא חלק בלתי נפרד מתחזוקת דירות קיימות והוא חיוני גם בבתים חדשים.

השאלה שצריכה להטריד בעלי בתים ודירות היא מהו הזמן הנכון לבצע עבודות איטום גגות. כאן יש הנחת עבודה המשותפת לכל אנשי המקצוע. ההמלצה היא לבצע את האיטום בתחילת החורף וזאת בעיקר בשל הסיבות הבאות:
 
  • איכות התוצאות - גשמים מרטיבים את הקירות וגורמים קילופי צבע ועובש. הקירות בבית זקוקים לחודשי הקיץ כדי להתייבש לגמרי, לכן כדאי לנצל את חלון הזמן ולבצע את האיטום עוד לפני שהחורף מתחיל. כך ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר שגם ישמרו על איכותן לאורך זמן. איכות העבודה טובה יותר בעונה היבשה בהשוואה לשבועות שבהן מתחיל הגשם.

  • עלות נמוכה - המחיר של הזמנת בעלי מקצוע לעבודות איטום בקיץ זול בעשרות אחוזים ממחיר של עבודה זהה בחורף. הסיבה לכך היא פערי ביקוש והיצע. בתקופת החורף יש ביקוש גבוה יותר לעבודות איטום וזאת בגלל נזקים שכבר מתחילים להופיע על הקירות והתקרה, בעוד בקיץ מעדיפים בעלי בתים ודירות להתעלם מהבעיה. פערי הביקוש וההיצע גורמים לירידת מחירים משמעותית בקיץ ואותה אפשר להפוך לעבודות איטום יעילות ומשתלמות. בנוסף, בקיץ יש יותר בעלי מקצוע זמינים שיכולים לעשות את העבודה.

  • אחריות - תקופת האחריות הניתנת על עבודות איטום היא בדרך כלל 5 שנים. אין הבדל בין תקופת האחריות לפני או אחרי החורף, לכן גם אין סיבה לחכות לגשמים כדי לבצע את העבודה. מבחינת סוגי איטום, האחריות על יריעות ביטומניות היא 7 שנים ומעלה.

  • בדיקת הצפה - מומלץ לנצל את הפגישה עם קבלני איטום כדי לבצע בדיקת הצפה. זו בדיקה בה סוגרים את הניקוזים וממלאים את הגג במים. בדיקה לפני הגשמים יכולה לסייע בזיהוי מוקדי רטיבות. לעומת זאת, במהלך הגשמים לא ניתן לדעת האם יש מים כלואים.
 

בחירת אנשי מקצוע לאיטום גגות

 
התקופה בה תבצעו את האיטום חשובה ומשמעותית עבור התוצאות. יחד עם זאת, אל תקלו ראש בניסיון ובמיומנות של אנשי מקצוע.
בצעו עבודות איטום גגות עם חברות מנוסות וקבלו עליהן המלצות. תאמו פגישת היכרות לא מחייבת עם נציגי החברה והשוו מחירים. עבודות איטום ימנעו עוגמת נפש ויעזרו לכם להתכונן לחורף בצורה הטובה והמומלצת ביותר.