איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יריעות hdpe

 
יריעות hdpe הינם יריעות פוליאטילן המהוות חומר איטום שימושי לשלל צרכים. היריעות מורכבות מחומר אטום לחלוטין לנוזלים, ועליו צורות כדוריות. עיצובם החדשני של יריעות אלו, הופך אותן למרכיב חשוב בשכבת האיטום של המבנה, ומקנה להם יכולות ניקוז מים המונעות הצטברות נוזלים בתוך הקיר. מעבר למבנה התלת ממדי החדשני, יריעות hdpe הנן עמידות בפני שלל חומרים כימים אשר ביכולתם ליצור חורים בחומרי איטום אחרים. היריעות עמידות לאורך שנים רבות ותכונותיהן הייחודיות ישמרו זמן רב. יתרון נוסף של יריעות אלו טמון באופן היישום שלהם. לאחר פריסת היריעות הסמוכות, מכשיר ייעודי משמש לריתוך קצותיהן זו לזו. כך, גם בנקודות החיבור מושג איטום מושלם.
 
יריעות hdpe
 
איטום יסודות מבנה דביק לבטון
 
להזמנת שירותי איטום ופרטים נוספים התקשרו 073-7841804
 

למה משמשות היריעות הללו?

 
בשל יתרונותיהן הרבים, יריעות hdpe הולכות ותופסות חלק נרחב בשלל פרויקטי בניה ואיטום. מעבר לענף הבניין, תחום החקלאות היי טק עושה שימוש רב ביריעות הללו, כחסם מתחת לאדמת השתילים. שימוש זה מתאפשר עקב עמידותן הגבוהה, תכונות הניקוז והעמידות בפני לחצים מכנים וכימים. בענף הבניין ליריעות hdpe שני שימושים עיקריים:

  • איטום יסודות נגד גזים: אטימותה המוחלטת של היריעה, אפשר את השימוש בה למניעת חדירת גזים רעילים לבית. לכן, יריעת הHDPE מאושרת על ידי המשרד לאיכות הסביבה כהגנה מפני גזים/ אדי קרקע מזוהמים. איטום זה נדרש באזורים בהם יש סכנה לזיהומים חמורים בקרקע. על פי הנחיות המשרד להגנת הסביבה, היריעה צריכה להיות בעובי של לפחות 1.5 מ"מ לשימוש זה.

  • איטום כנגד מים במרתפים: בבניית מרתף, או כל חדר אשר חלקו תת קרקעי, יש לשים לב לסכנה של חדירת מים מהאדמה אל תוך הקיר. לאורך זמן, עשויים המים להחליש את יסודות המבנה, ולגרום במקרה הטוב לרטיבות בקיר ובמקרה הרע לסכנה בטיחותית של ממש. יריעות hdpe מונעות באופן טוטאלי חדירת מים אל הקיר, ומונעות את הצטברות הנוזלים באמצעות מבנה תלת ממדי חדשני המנקז את הנוזלים הרחק מקיר המבנה.
 
איטום נגד גזים
 
איטום נגד גזים דביק לבטון יסודות מבנה
 

איטום סנטר החברה המובילה בתחום השימוש ביריעות hdpe

 
בעבודות איטום, חשוב מאוד לבחור בחברה מובילה ואמינה. בחירה בחברה לא אמינה, אשר עובדיה לא מיומנים בתחום, עשויה להוביל לפגיעה כלכלית רצינית בשל הנזק שיגרם. חברת איטום סנטר, הינה חברה מובילה בתחום האיטום בארץ. עובדי החברה מיומנים ברמות הגבוהות ביותר ביישום של יריעות hdpe, והשם הטוב של החברה מבטיח לכם שהיריעות יהיו מהאיכות המובחרת ביותר. אנשי החברה הינם מוקדי ידע בתחום האיטום, ויוכלו לייעץ לכם על שיטות האיטום המומלצת בהתאם לצורך, או למקום מגוריכם.
 
יריעות איטום hdpe
 
יריעות hdpe לאיטום נגד גזים רעילים
 
להזמנת שירותי איטום ופרטים נוספים התקשרו 073-7841804