איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יריעות ביטומניות על ריצוף

 

מהן יריעות ביטומניות, ובאיזה צורות משתמשים בהן למטרות איטום?

 
יריעות ביטומניות הן, לדעת מומחים רבים בתחום האיטום, שיטת האיטום האיכותית והיעילה ביותר שנפוצה כיום. השיטה עצמה היא פשוטה למדי – היריעות עשויות מחומר בשם ביטומן. הביטומן הוא חומר מלאכותי המופק בתעשיית הדלק, כתוצאה מתהליך של זיקוק נפט. הביטומן, לאחר שהוא עובר תהליך של העשרה בפולימרים והזרמה של בועות אוויר בטמפרטורה גבוהה (נישוב), הופך לחומר אידאלי לאיטום גגות מוחלט. היריעות הביטומניות הן יריעות אטומות וגדולות שאותן אנחנו מניחים על הגג ומחזקים אליו בצורה איכותית, וכך הן למעשה אוטמות את הגג לחלוטין מנזילות ומנזקי מזג אוויר. בוודאי שבכל הנוגע לגגות מרוצפים, שעליהם אנחנו אמורים לדרוך כדרך קבע, יריעות ביטומניות הן השיטה האיכותית ביותר לאיטום, מאחר ושימוש בהן על ריצוף הוא שימוש נפוץ ואיכותי במיוחד.
 

כיצד משתמשים ביריעות ביטומניות על ריצוף, ויתרונות שיטה זו

 
  • כשאנחנו משתמשים ביריעות ביטומניות על ריצוף אנחנו משתמשים למעשה בשתי שכבות, בשביל לוודא שאנחנו מקבלים את האיטום האיכותי ביותר ושאפילו טיפה של מים לא תחדור למפלסי הגג התחתונים. את האיטום החזק והבטוח אנחנו מקבלים באמצעות חימום של היריעות הביטומניות באמצעות מבער גז שמדביק אותן לגג ויוצר משטח אטום לחלוטין.
  • היתרון הברור ביותר של שימוש ביריעות ביטומניות לאיטום גג מרוצף הוא כמובן היתרון המעשי, מאחר וכבר הסברנו שמדובר בשיטת האיטום האיכותית והנוחה ביותר. אך לא מדובר ביתרון הבלעדי. היריעות הן לבנות ולא מושכות את חום השמש בצורה שמעיקה על המשתמשים בגג, וכך למעשה הן הופכות למשטח אידאלי גם בימי הקיץ החמים, כשהוא מבודד ונעים מבחינת מזג אוויר.
 

איטום סנטר – שירות מומחה בשימוש ביריעות ביטומניות על יתרונותיהן השונים

 
איטום סנטר מציעים לכם מגוון שירותים בתחום איטום גגות ואיטום משטחים מרוצפים, כשחלק מהותי משירות זה הוא שימוש ביריעות ביטומניות על ריצוף. פנו אלינו ותקבלו את הייעוץ והביצוע המקצועי ביותר בכל הנוגע למטרות איטום בבית שלכם, ותקבלו את התוצאות האיכותיות ביותר בתחום זה.
 
לייעוץ חינם ופרטים נוספים התקשרו אלינו: 073-7841804