איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדבקת יריעות ביטומניות על פוליגג

 
לא צריך להיות מומחה בעל שם עולמי בתחום האיטום כדי לדעת שהדרך היעילה, המתקדמת והחכמה ביותר לאיטום הגג לקראת החורף היא באמצעות הדבקה של יריעות ביטומניות.

עם זאת, אליה וקוץ בה – כדי ליהנות מכל היתרונות של היריעות הביטומניות, יש להחזיק בידע מקצועי רב ובציוד המתאים. הדבקה לא איכותית של היריעות עלולה לגרום לבעיות בידוד ואיטום חמורות והדבקה על משטחים או גגות שונים ללא הכנה מוקדמת מתאימה עלולה לגרום לנזקים רציניים בטווח הרחוק.
 

הדבקה של יריעות ביטומניות על פוליגג

 
היריעות הביטומניות מהוות ללא ספק, נכון לכתיבת שורות אלה, את השיטה הטובה ביותר עבור איטום גגות מרוצפים, גגות שטוחים חשופים או מרפסות. אם הטכניקה מבוצעת כהלכה וברמה גבוהה, היריעות יכולות להחזיק מעמד זמן רב יותר מבכל שיטה אחרת. היריעות גמישות מאוד, חזקות מאוד, רמת העמידות שלהן בפני פגיעות מכניות גבוהה ביותר ובאופן כללי אין שום סיבה שלא יחזיקו מעמד במשך עשור ואפילו שניים.

עם זאת, יריעות ביטומניות מתאימות בעיקר לביצוע על גבי גגות המצופים בזפת או על גבי גגות חדשים (בטקל או בטון). אם מדובר בגג בעל איטום אקרילי ישן כמו פוליגג, למשל, הנחת היריעות תוביל לכליאה של החומר האקרילי בין הגג ליריעות ובמהלך הזמן, בעקבות נזקי הלחות והרטיבות, החומר יימס ותיווצר מעין עיסה רטובה ודביקה מתחת ליריעות שתוביל להתנתקות שלהן.

כדי להתמודד עם הבעיה, ישנם אנשי מקצוע שבוחרים להמיס את החומר האקרילי בעזרת מבער גז, אך שיטה זו רחוקה מלהיות אידיאלית שכן לא ניתן להסיר כך את כל החומר האקרילי. למעשה, כל שניתן לעשות בשיטה זו הוא לערבב אותו עם שכבת הזפת התחתונה. השיטה המועדפת והמומלצת היא לקלף באמצעים מכניים את כל החומר מכל שטח הגג ולהימנע ככל האפשר מלהשתמש בגז.
 

יריעות ביטומניות על פוליגג – עבודה למומחים

 
כפי שאתם מבינים, הנחת יריעות ביטומניות על פוליגג דורשת לא מעט ניסיון, ידע וציוד מתקדם כמובן. כאן בדיוק נכנסים לתמונה אנשי המקצוע של חברת איטום סנטר, שמהווה את חוד החנית של תחום האיטום בישראל, מאז הקמתה בשנת 1985. אנשי המקצוע של החברה עומדים לשירותכם בטלפון 073-7841804 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.
 
יריעות ביטומניות על פוליגג