איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל מה שרציתם לדעת על יריעות ביטומניות בהדבקה

 
אם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר לאיטום גגות, אתם יכולים להפסיק לחפש. יריעות ביטומניות מצופות גרנוליט קוראים לו, והוא יספק לכם את הפתרון המושלם לאיטום, עמידות ובידוד כאחד.
 

מהן יריעות ביטומניות מצופות גרנוליט?

 
יריעות ביטומניות שעברו השריה בסיבים אורגניים שעברו תהליכים מיוחדים שסיפקו להם תכונות חשובות כמו עמידות בפני זעזועים, עמידות בכל פגעי מזג האוויר החל מסופה סוערת ועד שמש קופחת במיוחד ובידוד מוחלט בפני חום, רעש ומים כאחד. את היריעות הללו מצפה שכבת בסיס אקרילית ומעליה ישנה שכבה נוספת העשויה גרנוליט, המספקת ליריעות מראה מאוד מיוחד. מעל שכבת הגרנוליט ישנה שכבה נוספת – שכבה אקרילית שקופה אשר אינה פוגמת במראה המיוחד ומספקת הגנה נוספת ליריעה.
 
יריעות ביטומניות מצופות גרנוליט
 

אז למה דווקא יריעות ביטומניות מצופות גרנוליט?

 
  • בגלל העמידות – כל התהליכים שעוברות היריעות הופכות אותן לעמידות במיוחד בפני כל הפגעים והמפגעים, מה שמבטיח הגנה מושלמת גם מחום, גם מקור, גם מרטיבות וגם מרעש.

  • בגלל האיכות – יריעות איכותיות במיוחד המחזיקות מעמד לאורך זמן, כך שברוב המקרים אין צורך לבצע תיקוני איטום במשך שנים ארוכות.

  • בגלל היופי – יתרון משמעותי נוסף של יריעות אלה הוא האסתטיות שלהן. בניגוד ליריעות אחרות שאינן מצופות גרנוליט, יריעות אלה נראות הרבה יותר טוב בזכות המראה המיוחד של הציפוי.

  • בגלל הקלות – ניתנות ליישום קל כמעט על כל משטח, ללא צורך בהסרה של משטחי גג קיימים. קלות היישום הופכת את העבודה להרבה יותר מהירה, דבר שמאפשר ללקוחות ליהנות מאיטום מושלם בתוך זמן קצר, ותוך חיסכון גדול בעלויות.

כל הסיבות האלה הופכות את היריעות הביטומניות שמצופות בגרנוליט לפתרון האיטום הטוב ביותר שקיים היום בתחום של איטום גגות.
 

המומחים של איטום סנטר לשירותכם

 
אנחנו באיטום סנטר מתמחים באיטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות מצופות גרנוליט, המבטיחות לכם איטום מדויק ומושלם למשך שנים.
העבודות מתבצעות באמצעות החומרים המתקדמים ביותר שקיימים היום בתחום והעומדים בכל דרישות תקני האיכות והבטיחות, ועל ידי צוות מומחים שמבצע את העבודה ביסודיות.
 
לקבלת מידע נוסף בנושא איטום ביריעות ביטומניות מצופות גרנוליט
והצעת מחיר משתלמת במיוחד חייגו עכשיו 073-7841804 או צרו עמנו קשר דרך האתר.
נשמח לעמוד לשירותכם.