איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל מה שרציתם לדעת על יריעות ביטומניות בהדבקה

 
יריעות ביטומניות נמצאות בסביבה כבר שלושה עשורים אך רק ב-15 השנים האחרונות הן הצליחו לתפוס את מקומן של רוב שיטות האיטום האחרות. הן מיוצרות מסיבי פוליאסטר צפופים הספוגים במסה ביטומנית ומצופים במסה ביטומנית שעברה השבחה באמצעות פולימרים שונים המקנים ליריעה את התכונות שלה. כך, לדוגמה, ישנן כאלה שעמידות יותר בפני תנאי קור, אחרות עמידות יותר בפני תנאי חום ועוד.

אין ספק שהההמצאה הזו היוותה מהפכה של ממש בעולם האיטום, אך לרוע המזל, לא ניתן היה ליישם את הטכניקה על כל משטח באשר הוא ולצורך כך, פותחו היריעות שבהן נעסוק במאמר זה.
 
 

יריעות ביטומניות בהדבקה

 
יריעות ביטומניות בהדבקה ניתן ליישם בקלות ובפשטות, ללא שימוש במבער. היריעות הקלאסיות מיוצרות מחומרים שהופכים לדביקים כאשר הם מתחממים ולכן לא ניתן ליישם אותן מבלי להשתמש במבער. עם זאת, לא תמיד ניתן לעשות שימוש במבער שכן אם מדובר בגגות קלים מפח, קירות גבס, לוחות OSB, אסבסט או לוחות פוליסטירן לדוגמה, חום הלהבות יגרום לנזקים חמורים.
 
 
 
יריעות ביטומניות בהדבקה
 
 
 
 
כאן בדיוק נכנסות לתמונה יריעות ביטומניות להדבקה עצמית שאותן ניתן ליישם על מגוון רחב של גגות שלא מאפשרים יישום באמצעות ריתוך. מעבר לכך שהן ניתנות ליישום גם על גגות משופעים או על גגות מסוגים שונים שלא ניתן לרתך אליהם יריעת איטום רגילה, הן ניתנות להדבקה עצמית לא מצריכות כל ידע קודם, לא מצריכות שימוש בציוד מיוחד ובאופן כללי ההתקנה שלהן נחשבת לפשוטה יותר באופן משמעותי בהשוואה לאלו מהסוג הרגיל, המודבקות בריתוך.
 

יישום יריעות ביטומניות מכל הסוגים

 
אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על יריעות ביטומניות בהדבקה או על סוגים אחרים של שיטות איטום ואם אתם מעוניינים לתאם מועד לפגישת ייעוץ בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת איטום סנטר. חברת איטום סנטר הוקמה לפני כשלושה עשורים ומאז הצליחה למצב את עצמה כחברה מובילה בתחום האיטום בישראל.

אנשי המקצוע של החברה עומדים לשירותכם בטלפון 1-800-220-280 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.

לקריאה נוספת בנושא יריעות ביטומניות