איטום סנטר
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יריעות ביטומניות

 
המומחים של איטום סנטר מתמחים בביצוע עבודות שונות, ומקפידים על שימוש בחומרים המתאימים ביותר ובשיטות היעילות ביותר עבור כל לקוח.

אין ספק שאיטום גגות שנעשה כהלכה אמור לשרת אותנו שנים רבות. אולם כדי להפיק את המירב יש להקפיד על בחירת קבלן איטום ביריעות ביטומניות מקצועי ועל התאמת שיטת האיטום לגג.
 
 

איטום ביריעות ביטומניות

 
עבודה המתבצעת בצורה איכותית חוסכת לא מעט כסף, מונע רטיבות ומשפר את יכולות העמידה בפני מזג אוויר של המבנה כולו. יריעות ביטומניות משמשות לאיטום, לא רק של גגות אלא גם של כבישים, מרפסות, קירות במבנים תת-קרקעיים ועוד. הבחירה של איטום ביריעות ביטומניות הינה אלטרנטיבה טובה ובטוחה יותר משאר אפשרויות האיטום המוכרות, ביניהן ניתן למצוא שימוש בזפת, שריחה נישא למרחקים בעת היציקה.

יריעות הביטומניות מגיעות במצב מוצק ומותכות באמצעות גז על גבי הגג. אין צורך בשריפה, אין חשש לדליקה ואין ריחות לא נעימים. ליריעות הללו יכולות בידוד יוצאות דופן ודרך ההתקנה שלהן על הגג (באמצעות התכה ממוקדת) הופכת אותן אטומות לחלוטין, ללא כל בועות או חורים.
 
 
 
איטום ביריעות ביטומניות - איטום סנטר
 
 
 
 
היריעות הייעודיות לגגות מוצעות בצבע לבן וכוללות שכבה נוספת של הגנה מפני קרינה. זאת בניגוד גמור לזפת השחורה הקולטת חום ומחממת את התקרה לאורך כל ימות השנה. בעוד שיטות אחרות נשחקות במהרה וזקוקות לתחזוקה מתמדת וחידוש מדי כמה שנים, היריעות הביטומניות לאיטום גגות מחזיקות מעמד לפחות 10 שנים, אם לא יותר.
 
 

איטום גגות ביריעות ביטומניות

 
איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא אחת מהשיטות הנפוצות ביותר. הן מספקות איטום ארוך טווח (למשך 10 שנים לפחות) ומתאימות לגגות בטון ובטקל וכן מרפסות מרוצפות. יריעה ביטומנית עשויה מביטומן, פוליאסטר, אתילן-פרופילן, פוליפרופילן וחומרים אינרטים. על ידי הלחמה לגג וזו לזו מובטח לכם בידוד מושלם.

העיקרון המנחה בככלל הוא שיש להתאים את שיטת העבודה לאופי הגג ולחומרים שכבר קיימים עליו, כלומר להשתמש בחומרם השייכים לאותה משפחה. לכן חשוב לבחור אך ורק בקבלנים מקצועיים ובעלי ניסיון, שידעו כיצד לבצע את ההתאמה. ביצוע עבודות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות שאינן מתאימות לאופי הגג יתגלו במהרה כלא יעילות.

לדוגמא: יריעות ביטומניות שייכות למשפחת החומרים הביטומניים.
אם ננסה להניח אותן על גג שבוצעו עליו עבודות באמצעות חומרים אקריליים (השייכים למשפחה אחרת), לא תהיה אחיזה טובה בגג והן לא יוכלו לאטום אותו כהלכה.
 
 
 
איטום ביריעות ביטומניות
 
יריעות ביטומניות - איטום סנטר
 
 
 
 

יתרונות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות

 
אנו עוסקים בפעולה אשר נועדה למנוע חדירת מים (נזילה) דרך הגג אל החלקים הפנימיים של המבנה ואל קירותיו וכן להוות כלי יעיל המסייע בבידוד תרמי. איטום גגות ביריעות ביטומניות עונה על הצרכים הללו היטב ומספק מגוון של יתרונות בהם נעסוק כעת.
 

כיצד מתקינים יריעה ביטומנית?

 
תהליך איטום הגגות באמצעות יריעות ביטומניות נמשך מספר ימים. השלב קובע את מהירות התהליך הוא הטיפול הראשוני בגג, הכולל סילוק טיח שבולט מעל פני השטח, שיירי עבודות אחרות ושטיפת הגג מאבק. לאחר שהגג יבש לחלוטין יבצע הקבלן צביעה של כל המתחם בפריימר מיוחד, אשר נועד לסייע למשטח בקליטת היריעות הביטומניות. בשלב זה יותכו גם יריעות לאורך כל נקודות המפגש בין הקירות לרצפה. לאחר מכן נפרשות היריעות בשתי שכבות ומותכות באמצעות מבער ייעודי. על החימום להתבצע בטמפרטורה הנכונה על מנת שלא לגרום למולקולות הביטומן לאבד מתכונות הצמיגות, הבידוד ויכולת האיטום שלהן. לאחר הייבוש, היריעות נצמדות זו לזו ולגג, מה שמבודד את המשטח מפני קרני השמש ומי הגשמים.

יריעות ביטומניות הן האופציה הטובה והנפוצה ביותר כיום. על מנת ליהנות מהיתרונות שהן מקנות לגג, יש לבחור בקבלן מקצועי ובכך לצמצם את הסיכון מפני חדירת רטיבות וצורך לאטום מחדש טרם המועד, על כל עוגמות הנפש והפגיעה הכספית שעלולה להיגרם כתוצאה מכך.

חברת איטום סנטר הינה החברה המובילה בישראל בתחום האיטום. החברה מעניקה ללקוחותיה שירות מקיף הכולל ייעוץ מקצועי, ביצוע עבודות מורכבות, תכנון פתרונות יצירתיים למצבים מורכבים, מצבי חירום ועוד. אנו מספקים שירותי איטום ביריעות ביטומניות בירושלים ובכל רחבי הארץ. שירות אמין ומקצועי הכולל מתן אחריות של 10 שנים על כל עבודות האיטום.

התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ אישי והתאמת הפתרון הטוב ביותר עבורכם.
073-7841804