איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חומרי איטום גגות

 
 
עד לפני שנים מעטות, האפשרות היחידה ליהנות מחורף חם ויבש הייתה כרוכה בזיפות הגג עם זפת חמה. אין ספק שמדובר בטכניקת איטום מצוינת, אך שיטה זו לא מתאימה לכל סוגי הגגות. במהלך השנים באו לעולם טכניקות חדשות שנחשבות ליעילות וחסכוניות יותר.
חומרי איטום גגות ישנם בשפע בימינו, אך לא תמיד פשוט וקל לברור את המוץ מן התבן ולדעת איזה חומר איטום גגות הוא המתאים ביותר לאיטום הגג שלכם. על מנת לעשות מעט סדר בבלגן, אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שלפניכם.
 
 
 
חומרי איטום גגות
 
 
 
 

חשיבות ההתאמה לחומרי האיטום הקיימים

 
חומרי איטום גגות נפוצים הם בין השאר יריעות PVC, זפת חמה, יריעות ביטומניות, חומרי איטום פולימריים ואקריליים, חומרי איטום ביטומנים משחתיים, חומרי איטום פוליאוריטנים ועוד.
 

בכל הקשור לאטימה של גגות יש להפנים שני כללים בסיסיים:

 
  • חומרים המשתייכים לאותה משפחת חומרים ייצמדו היטב זה לזה, מאשר חומרים שמשתייכים למשפחות שונות.
  • חומרי אטימה לגגות ייאחזו טוב יותר בתשתית הבטון של הגג מאשר בחומרי אטימה ישנים.
    יריעות ביטומניות יספקו רמת איטום גבוהה יותר כשיונחו מעל שכבת זפת קיימת, מאשר כשיונחו מעל חומר איטום אקרילי. בטון יספק את רמת האטימות הגבוהה ביותר לו יונח על גבי שכבת בטון קיימת, בהשוואה לרמת האטימות הנמוכה שיספק לו יונח על פני יריעות P.V.C למשל.
 

חשיבות ההתאמה לסוג הגג

 
מעבר לכך שיש להתייחס לחומרי האיטום הקיימים, חשוב להתייחס גם באופן ספציפי לסוג הגג. למשל, יריעות ביטומניות מתאימות לאיטום של גגות שטוחים חשופים או גגות מרוצפים ואילו זפת תתאים לגגות שטוחים שעברו זיפות ולגגות חדשים בלבד. הבחירה בחומרי האיטום מתבססת על מידת השיפוע של הגג, על גודל שטח פני הגג ועוד.
 
איטום גגות חברת איטום סנטר