איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התקנת יריעות ביטומניות

 

איטום הגג בצורה יעילה חשוב לנו ביותר לשם שמירה על הגג והבית

 
לאיטום הגג השפעה רבה על איכות החיים בבית, והוא משפיע על כמה דברים חשובים- שמירה מפני חדירת מי גשמים או רטיבות מסוג כלשהו אשר יכולה לגרום נזק לגג ולבית, סיוע בוויסות הטמפרטורה בבית, מניעת כניסה של בעלי חיים לגג ועוד. אחת השיטות הנפוצות והטובות ביותר כיום לגג הינה התקנת יריעות ביטומניות.
 
 

אז מה הן יריעות ביטומניות ומה כדאי לדעת על התקנתן?

 
 
  • מהן יריעות ביטומניות: יריעות ביטומניות הינן יריעות של חומר סינטטי מבודד ברמה גבוה ביותר. יריעות אלו יוצרות בידוד תרמי, אקוסטי וטכני, כך שהן מונעות הן מעבר נוזלים, הן מעבר רעשים והן שינויי טמפרטורה. לאור האמור, הפכו בשנים האחרונות היריעות הביטומניות לאחד מחומרי האיטום הנפוצים ביותר לשימוש, והתקנת יריעות ביטומניות מסייעת לא רק לאיטום גגות, אלא גם לאיטום קירות, מרפסות ועוד. כיום ישנם כמה סוגים של יריעות ביטומניות אשר יש לדעת כיצד להתאים לגג עליו אנו עובדים, אולם לכל הסוגים תכונות מבודדות דומות.

  • התקנת היריעות: התקנת יריעות ביטומניות דורשת ידע נרחב בנושא ולכן מומלץ שתתבצע על ידי קבלן מומחה בתחום, כגון הקבלנים של איטום סנטר. התקנת היריעות מחייבת ניקוי של הגג בצורה יסודית משיירי טיח, לכלוך או כל פסולת אחרת, שטיפה של הגג מאבק וייבושו. לאחר מכן יתחיל הקבלן בתהליך התקנת היריעות, הכולל צביעה של הגג בחומר בסיס אשר מסייע בהדבקת היריעות, ולאחר מכן הנחה של היריעות וריתוכן בשיטות הנדרשות לשם יצירת משטח אחיד ומבודד שלהן.

  • הגגות עליהם ניתן להתקין את היריעות: יריעות ביטומניות אמנם יעילות ביותר, אולם לא ניתן להתקין אותן על כל גג. בכדי ליהנות מיתרונות האיטום של היריעות, יש להתקין אותן על גגות מאותה משפחת חומרים, כלומר- על גגות העשויים מחומרים ביטומניים. גגות אלו כוללים את כל הגגות העשויים מבטון, בטקל או מרצפות, ואשר לא נצבעו או נאטמו בחומרים שאינם ביטומניים לאחר בנייתם. התקנת יריעות ביטומניות על חומרים אקריליים לדוגמא תוביל לאיטום לא איכותי של הגג, ולכן חשוב להיעזר בקבלן מקצועי אשר ידע האם ניתן להתקין יריעות אלו על הגג שלנו או לא.

  • עמידות היריעות: אחד היתרונות המשמעותיים של שימוש ביריעות ביטומניות הינו עמידות היריעות, אשר יכולות להחזיק מעמד במשך עשר שנים ולעיתים קרובות אף יותר מבלי להינזק כלל, דבר המאפשר לנו ליהנות מגג אטום כראוי במשך שנים כך שלא נצטרך להתעסק בחידוש האיטום לעיתים קרובות, כפי שקורה כאשר עושים שימוש בחומרים אחרים.
 
 
 
התקנת יריעות ביטומניות
 

איטום סנטר הינה חברה מומחית העוסקת בכל תחומי האיטום השונים

 
איטום סנטר הינה חברה הפועלת כעשרים וחמש שנים בתחום האיטום, ומציעה פתרונות איטום שונים לבית ולעסקים, ביניהם גם התקנת יריעות ביטומניות בצורה איכותית ומקצועית תוך היעזרות בקבלנים מומחים בתחום העובדים בחברה, אשר עומדים לרשותכם בכדי לסייע בכל מצב בו יש צורך בפתרונות איטום.