איטום סנטר
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסרת יריעות ביטומניות ישנות

 

מהן היריעות הביטומניות וכיצד משתמשים בהן לאיטום גגות?

 
יריעות ביטומניות הן יריעות עשויות חומר שנקרא ביטומן, שהוא חומר שנותר כתוצר לוואי של תעשיית הנפט. הביטומן, כפי שנתגלה עד מהרה לאחר היווצרותו, הוא חומר ששימושיו האיכותיים ביותר הם לצורכי איטום ובידוד. יריעות עשויות ביטומן, הן היריעות הביטומניות, הן יריעות שאותן אנחנו פורסים ומותחים על פני האזור אותו צריך לאטום, בדרך כלל במתווה של שכבה כפולה וחופפת, וכך יוצרים את הבידוד והאיטום המוחלט מנזקי רטיבות וטמפרטורה. את היריעות נצמיד לשטח הפנים של הגג (או של כל משטח אחר) כשנשתמש ברתכת, המרככת את החומר ומצמידה אותו בצורה האיכותית ביותר לשטח הפנים הרצוי. עם זאת, המומחיות באיטום בשימוש ברצועות כאלה לא הגיע לרמה הגבוהה שבה היא נמצאת כיום לפני זמן רב, ובמקרים רבים אנחנו פוגשים בעבודת איטום לא איכותית שאותה צריך לתקן.
 
 

מתי נצטרך לבצע הסרת יריעות ביטומניות ישנות וכיצד נעשה זאת נכון?

 
  • יריעות ביטומניות, כפי שהסברנו, הן אופציה מצוינת לאיטום ולבידוד – אם משתמשים בהן בצורה נכונה ומבצעים את האיטום באמצעותן בידי מומחה. במידה והתבצעה עבודה חובבנית, או שהמצב הגיע לרמת בלאי שאינה מקיימת עוד את מטרת היריעות, עלינו לבצע הסרה מקצועית של היריעות הביטומניות בצורה המהירה והיעילה ביותר שניתן.
  • מאחר ואת היריעות הביטומניות מרתכם ומלחימים כשאנחנו מניחים אותן על הגג, מלאכת ההסרה שלהן יכולה להיות מלאכה לא פשוטה כלל וכלל כשניגשים אליה בלי הכלים המתאימים. עם זאת, כשאנחנו משתמשים בכלים המקצועיים הנכונים ומבינים גם את המתווה הנכון לתהליך הסרה מדורג, מהיר ואיכותי, נוכל להסיר את היריעות במהירות – וחשוב מכך, להחליף אותן.
 
 
הסרת יריעות ביטומניות
 

להסיר את היריעות הישנות ולאטום את הגג בצורה איכותית

 
כשאנחנו מסירים את השכבה הישנה של היריעות הביטומניות חשוב שנניח אחת חדשה במקומה. יריעות ביטומניות, על אף שיש להן תאריך תפוגה כמו כל אמצעי אחר, הן עדיין הפתרון האיכותי ביותר, ונרצה להשתמש בהן לצורך איטום גגות. בהקשר הזה, כדאי לכם לפנות עוד היום למומחים של חברת איטום סנטר, שיסירו את היריעות הישנות ויאטמו את הגג שלכם מחדש במהירות וביעילות.