איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדוע ממליצים המומחים על איטום עם יריעות ביטומניות?

 
 
אם אתם תפנו לגורמים מומחים בתחום של איטום בכלל ואיטום גגות בפרט, ותשאלו אותם מהו חומר האיטום הטוב ביותר שיש, סביר להניח שהם ימליצו לכם (לפחות אם מדובר על גג בטון סטנדרטי) על יריעות ביטומניות. מדוע בעצם היריעות הביטומניות הפכו להיות בתוך זמן קצר מאד, לחומר המועדף ביותר על קבלני האיטום? איך זה שדווקא היריעות הן שנותנות את המענה הרחב ביותר, ולמי הן יכולות להתאים במיוחד? בואו נכיר את התכונות והיתרונות של היריעות הללו.
 

יריעות ששומרות על הגג שלכם יבש

 
  • עמידות לאורך זמן - קודם כל, אולי היתרון הברור ביותר של יריעות ביטומניות הוא משך החיים שלהן, ולמעשה יותר מכל חומר אחר, היריעות הביטומניות הן כלל הנראה חומר האיטום העמיד ביותר לאורך זמן. משך הזמן הממוצע של כל חומר איטום אחר הוא קצר יותר משמעותית, ונע בין שנתיים לחמש שנים. לעומת זאת, משך הזמן הממוצע אשר בו מחזיקות היריעות הביטומניות עומד כיום על עשור, ומבחינתכם זה כמובן אומר שאתם מקבלים תמורה הרבה יותר טובה לכסף שלכם!

  • לא דורש עוד עבודה - לרוב עיקר השאלה היא האם לאטום בעזרת יריעות ביטומניות או עם זפת. זה נכון שהזפת אולי זולה יותר מהיריעות הביטומניות, אבל מצד שני ליריעות יש יתרון מובנה: הן כבר לבנות, בניגוד לזפת. יש לזכור שצבע שחור הוא לא טוב לאיטום כי הוא קולט את כל קרני השמש ומחמם יותר מידי את המבנה. לעומת זאת הצבע הלבן דוחה לגמרי את השמש ובכך שומר על בידוד הולם בקיץ. מאחר שהיריעות הן כבר לבנות לא צריך לצבוע אותן, ולכן העבודה הזו היא מהירה ויעילה במיוחד, ואין סכנה שפספסתם נקודה בצביעה.

  • התאמה לגגות רבים - כאמור, יריעות ביטומניות מתאימות לגגות הבטון שיש כיום ברוב המבנים בארץ. על מנת שהן יהיו אפקטיביות גם יש לדאוג לכך שהגג יהיה מיושר ולא בשיפוע.
 

והאם זה לא עלול להיהרס?

 
על מנת להקטין באופן ניכר את הסיכוי לכך שהיריעות ייקרעו, נהוג לרוב להתקין שתי שכבות שונות של יריעות ביטומניות על גבי הגג ולא להסתפק בשכבה אחת, וכך גם במקרה של בלאי מואץ, יש עדיין עוד שכבת הגנה.
 
איטום באמצעות יריעות ביטומניות