איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הלחמת יריעות פי וי סי

 

מהו פי וי סי ולשם מה נשתמש ביריעות מחומר זה

 
פוליוויניל כלוריד הוא חומר סינטטי, שבמאה השנים האחרונות הפך לאחד החומרים החשובים ביותר בעולם המודרני והוא מוכר טוב יותר בקיצור שמו – PVC. הפי וי סי הוא חומר שמשמש אותנו בהרבה מאוד חפצים ומוצרים קטנים וגדולים בחיי היום יום שלנו (כמו כרטיסים מגנטיים, צינורות ומסגרות חלונות), וכן מתבצע בו שימוש רב בענף הבנייה על התחומים הרבים שבו. עם זאת, אחד השימושים הנפוצים והשימוש האיכותי ביותר בחומר זה הוא שימוש ביריעות PVC לאיטום גגות.
 
 

הלחמת יריעות פי וי סי לאיטום וליצירת הגג האיכותי ביותר

 
  • יריעות פי וי סי הן יריעות ארוכות ועבות שעשויות, כשמן כן הן, מחומר הסינטטי והאטום לחלוטין למים הזה. כשאנחנו רוצים להשתמש בהן לאיטום הגג שלנו, אנחנו מזמינים את אנשי המקצוע המובילים בתחום, הם מביאים איתם את היריעות הללו בכמות שמתאימה בהתאם לניתוח הגג שלנו, ומניחים אותן בשתי שכבות על גבי הגג שלנו כך שנותר איטום מלא וניקוז יעיל למערכת המתאימה.
  • את היריעות, לאחר שאנחנו מניחים בצורה נכונה, צריך להלחים בזהירות בכדי לסיים את העבודה ולאטום את הגג שלנו בצורה האיכותית ביותר. הלחמתן היא מלאכה עדינה שאסור לנו לטעות בה אפילו פעם אחת, שכן אם נפספס אפילו נקודה קטנה בתהליך ההלחמה אנחנו פותחים את הפתח לדליפות ולטיפות שיגיעו אלינו בימי החורף. את העבודה צריך לבצע עם הכלים המקצועיים האיכותיים ביותר, וכן להבטיח שהעבודה עצמה מתבצעת ביד מקצועית שיודעת מה היא עושה.
 
 
הלחמת יריעות פי וי סי
 

שירות של הלחמת יריעות פי וי סי מקבלים רק מאנשי המקצוע המובילים בתחום

 
כפי שניתן להבין, תהליך ציפוי הגג בפי וי סי הוא תהליך פשוט למדי, אך מדובר גם בתהליך שצריך להתבצע בצורה המקצועית ביותר שישנה. הלחמת יריעות פי וי סי, יותר מכל חלק אחר בתהליך, היא מלאכה שאין בה מקום לטעויות – ולכן עלינו לקרוא למומחים המובילים בתחום שיבצעו אותה בצורה המהירה והמקצועית ביותר בבית שלנו. המומחים האלה הם אנחנו – איטום סנטר.