איטום סנטר
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משטחים מתאימים לאיטום באמצעות יריעות ביטומניות

 
 
כיום ישנם חומרי איטום רבים בשוק המציעים רמות איטום שונות. חומרים אלו נמצאים בשימוש בעיקר לשם איטום חלקים שונים של בתים, כאשר איטום מסוג זה צריך להיות מוחלט בכדי להבטיח שמירה על הבית. אחד החומרים היעילים ביותר מבחינה זו הינו יריעות ביטומניות, אשר הינן היריעות המציעות את האיטום הטוב ביותר כיום, אולם רק כאשר הן מותקנות על מצע המתאים להן.
 

אז אילו סוגי משטחים ניתן לאטום באמצעות יריעות ביטומניות?

 
משטחים ביטומניים: באופן כללי ביותר, בכדי להבטיח את האיטום הטוב ביותר, יש לעשות שימוש בחומרים מאותה משפחה. יריעות ביטומניות הינן חומר איטום ממשפחת החומרים הביטומנית, ולכן כאשר עושים בהן שימוש חשוב להתקין אותן על חומרים מסוג זה. חומרים אלו נמצאים בשימוש נרחב למדי בתחום האיטום בשל יכולות האיטום הגבוהות שלהם, ולכן לרוב אין בעיה בתחום זה וניתן למצוא בקלות משטח אליו יכולות להתחבר היריעות וליצור איטום טוב ואיכותי.

זפת: זפת הינה חומר שחור בו נעשה שימוש בעבר לשם איטום גגות, כאשר גם כיום נעשה שימוש בחומר זה, אולם הוא הולך ופוחת. הזפת הינה חומר ממשפחת החומרים הביטומנית, דבר אשר מאפשר התקנה נוחה וטובה של יריעות ביטומניות עליה לשם חיזוק האיטום של הגג. עובדה זו חשובה ביותר היות והיא מאפשרת התקנת יריעות ביטומניות על גגות שעברו זיפות ללא הורדה של בסיס הזפת, דבר אשר מייעל בצורה משמעותית את העבודה כולה וכמובן גם מוזיל אותה.

גגות: גגות חשופים באופן מתמיד ללחות ולגשם, וחדירה של רטיבות דרכם עלולה לגרום לנזקים כבדים לבית, ולכן הם המשטחים הנפוצים ביותר לאיטום בעזרת יריעות ביטומניות, היות והם החלקים בבית בהם יש לדאוג לאיטום הטוב ביותר. הגגות מתחלקים לשלוש- גגות חלקים, גגות מזופתים וגגות בעלי איטום אחר. גגות מזופתים וחלקים ניתן לאטום בקלות רבה בעזרת יריעות ביטומניות, כאשר עושים שימוש בזפת בחומר בסיס או שמורחים על הגג חומר בסיס מתאים אחר. גגות בהם קיים איטום שאינו ממשפחת החומרים הביטומנית לעומת זאת, יצטרכו לעבור הורדה של האיטום הקיים בטרם ניתן יהיה לעשות שימוש ביריעות ביטומניות.

בטון: יוצא הדופן היחיד לעניין השימוש בחומרים ביטומניים בלבד הינו הבטון. בטון הינו חומר ממשפחת החומרים הצימנטית, אולם עדיין ניתן לעשות בו שימוש טוב למדי לשם התקנת יריעות ביטומניות. התקנה זו אפשרית רק כאשר מדובר בבטון המשמש כתשתית המקורית של האזור אותו אנו רוצים לאטום, היות והדבר מאפשר היאחזות ישירה בגג או באזורים אחרים של הבית בעזרת חומרים מקשרים שונים בהם נעשה שימוש בתהליך.

קירות: היות וניתן להתקין יריעות ביטומניות בין היתר גם על בטון, ניתן להתקין אותם באזורים שונים בבית, לדוגמא בקירות. בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לשפר את האיטום בביתם ולהתקין יריעות ביטומניות לא רק על הגג, אלא גם על הקירות החיצוניים בבית בכדי למנוע חדירת מים מבחוץ דרכם, אשר הינה נדירה יותר אך בהחלט קיימת ואפשרית.
 

כאשר מדובר באיטום הבית, חשוב לפנות למומחים בתחום

 
איטום סנטר הינה חברה המתמחה באיטום גגות בשיטות שונות תוך עשיית שימוש בחומרים שונים. החברה מתמחה בין היתר בשימוש ביריעות ביטומניות לשם יצירת איטום גגות איכותי, וכן מספקת פתרונות שונים להתקנת היריעות על משטחים שאינם מתאימים לכך כגון הורדת האיטום הקיים והתקנת איטום חדש, שימוש בחומרים מקשרים מתאימים ועוד. בעזרת חברת איטום סנטר, כל אחד יכול ליהנות מאיטום גג איכותי ויעיל לאורך זמן.
 
סוגי משטחים לאיטום באמצעות יריעות ביטומניות