איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום קירות חיצוניים

 
דיירים רבים נחרדים מדי שנה לגלות במהלך החורף כי הקירות החיצוניים שלהם מאפשרים לרטיבות החיצונית לחדור לדירה. במקרים מסוימים החדירה באה לידי ביטוי בקילופי צבע או בהצטברות של כתמי עובש ותו לא, אך במקרים חמורים יותר, מדובר על חדירה של מים לתוך הבית.

מדובר בתחום המצריך מיומנות, ידע רב וגישה לציוד מיוחד. הטכניקה המתאימה והחומרים המתאימים לביצוע העבודה משתנים בין קיר המצופה בשיש, קיר המצופה בפסיפס וקיר העשוי מבטון חשוף. באופן דומה הדין שונה עבור קירות חיצוניים שמחופים בשליכט צמנטי, מינרלי, אקרילי או שפריץ. שימוש בחומרים לא מתאימים או שימוש בטכניקה לא מתאימה גורמים ברוב המוחלט של המקרים ליותר נזק מתועלת.

 
 

איטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג

 
מעבר לכך שצריך לבצע את העבודות תוך התאמה מושלמת בין טכניקת העבודה וסוג החומרים לסוג הקירות ולכל חיפוי באופן מיוחד ונפרד, הרי שהשאיפה של כל דייר ודייר היא שהפרויקט יבוצע כמה שיותר מהר, שעלותו תהיה נמוכה ככל האפשר ושבמהלך ביצוע העבודות, הפעילות במבנה תוכל להתנהל כסדרה במידת האפשר.

עד לא מזמן, כדי לבצע איטום קיר חיצוני, אפשר היה לבחור באחת מתוך שתי אפשרויות בלבד – שימוש במנופי הרמה או שימוש בפיגומים. בכל מקרה מדובר היה בפעילויות שעלותן גבוהה מאוד, שמשך הביצוע שלהן ארוך ושברוב המקרים היו מסורבלות לביצוע.
 
 
 
איטום קירות חיצוניים
 
 
 
 
כיום קיימת אפשרות שלישית והכוונה היא כמובן לאיטום של קירות חיצוניים בסנפלינג. באמצעות חבלים בטיחותיים המקובעים לגג ניתן להשלים גם עבודות איטום מורכבות וגדולות בתוך זמן קצר, מבלי להיגרר להוצאות כספיות כבדות ומבלי לפגוע בפעילות השוטפת של הגרים או העובדים בבניין.
 

מתי צריך לבצע איטום קירות חיצוניים?

 
איטום קירות חיצוניים מומלץ לבצע כשמופיעים כתמי רטיבות בצד הפנימי שלהם, כשמופיעים סימנים המעידים על התפתחות של עובש (נקודות שחורות, קטנות וצפופות) וכמובן כשמבחינים בחדירה של מים דרכם. עם זאת, המועד המומלץ ביותר לבצע עבודות איטום בקירות חוץ הוא במהלך הקיץ, במיוחד אם מדובר על אבנים ירושלמיות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שכדי לבצע את עבודות האיטום בצורה המוצלחת ביותר, יש לתת מספיק זמן לחומרי האיטום להתייבש בשמש.
 

איטום קירות וטיפול ברטיבות בקיר חיצוני בכל הארץ

 
אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים או לתאם מועד עבור פגישת ייעוץ עם המומחים בתחום, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת איטום סנטר. אנשי המקצוע של החברה מחזיקים בניסיון של קרוב לשלושה עשורים בתחום האיטום וישמחו לסייע לכם לעבור את החורף הקרוב ללא נזילות או דליפות.
 
באפשרותכם להתקשר לטלפון 073-7841804 וכן להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם בתוך זמן קצר.