איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום מרפסת לפני ריצוף

 
אם אתה בונה בית חדש או משפץ, בוודאי ידוע לך שבנושאי איטום אין להקל ראש, כל מקום בבית והאיטום שלו. אם אתה קבלן, שיפוצניק או בונה לבד, כדאי תמיד להתעדכן ולהכיר חומרים ושיטות לאיטום, שיטות שאולי יחסכו לך את הצורך להרים מבצע בלשי בעקבות הדליפה הערמומית. זה נכון במיוחד כשזה מגיע למרפסת שמצד אחד חשופה כמו הגג לפגעי מזג האוויר, אך עדיין מהווה מקום אסתטי ונגיש לבני אדם. אם חשובה לך אטימה טובה, אל תפקיד את המרפסת שלך בידי חאפרים ואל תעגל פינות. פנה אל המקצוענים שיאטמו לך את המרפסת כראוי.
 

מתחילים ברגל ימין עם כל מה שצריך

 

איטום מרפסות איכותי דורש יותר מאשר חומרי איטום:

 
  • שיפועים - המים הינם אחד מהכוחות החזקים בטבע. אין לזלזל בהם והתקנת שיפועים נכונים לפני יישום שכבות איטום הינה מהלך חיוני להצלחה בתהליך. כמו כן, נאטום היטב מסביב לכל דבר שעובר ברצפה כמו צינורות, ארובה וכדומה. שיפוע מרפסת 2% נחשב אופטימלי ונעשה מבת-קל או מדה.
  • רולקות - יש לבצע יציקת רולקות בפינות 5X5 למניעת הצטברות לכלוך או מים וכן בכדי לשפר את האיטום.
  • אף מים - זה לא חיה אקזוטית נדירה, אלא מעין חריץ בגופים כמו מעקות, המסיטים את המים לבל "יטיילו" על הקירות.
  • ניקוז דו מפלסי - יפנה מים המצטברים מתחת ומעל לריצוף וימנע מצב של מים עומדים.
  • סף הפרדה - זו יציקת בטון המפרידה בין משטח הריצוף במרפסת לבין הריצוף בשאר הבית. היא נמצאת מתחת לאריחים ואינה נראית.
 

חומרים מומלצים עבור איטום מרפסות לפני ריצוף

 
  • יריעה ביטומנית – היריעה הינה גרסה מודרנית לזפת ונחשבת לפתרון הנפוץ והמומלץ מבין פתרונות איטום מרפסות. יש לנקות היטב את הגג וליישם בתחילה עם פריימר 101 ולאחר מכן עם יריעה ביטומנית עד לאף מים או לחלופין כ-10 ס"מ מעל הרולקות.
  • איטום ביטומני משחתי – עקרונית עדיף יריעה, אך במשטח קטן או מקום שקשה להלחים בו, ניתן ליישם 3 שכבות של איטום זה וביניהם מומלץ להתקין רשת אינטרגלס.
  • איטום צימטי – מומלץ פחות לאיטום מרפסת מיריעות ביטומניות ומתאים בעיקר למקומות קטנים. יתרונו של האיטום הצימנטי הינו בהיצמדותו המכנית החזקה לבטון ובקשיחותו. מומלץ לפרוס רשת אינטרגלס בין השכבות למניעת סדקים.

איטום מרפסות לפני ריצוף הינה עבודה שכדאי להשאיר לאלה שאתם סומכים עליהם. דליפות במרפסת הינן קשות לאיתור וקשות עוד יותר לטיפול. הרמת רצפות ואיטום מחדש הינו הפתרון הקלאסי לבעיה זאת. צרו אתנו קשר עוד היום בטלפון 073-7841804 לייעוץ ללא התחייבות ונשמח לעזור לכם ממיטב ניסיוננו העשיר בתחום איטום מרפסות לפני ריצוף. השאר פרטים באתר ונוכל לעזור לך לאטום את המרפסת כמו שצריך במחיר הוגן ובאחריות לשנים.