איטום סנטר
 
 
 
4.5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום מרפסות בירושלים

 
דירה ירושלמית שבורכה במרפסת מסבה בדרך כלל נחת לדייריה. המרפסת מאפשרת לדיירי הדירה להשקיף על הנוף הירושלמי, ליהנות מרוח קרירה ביום קיץ חם ולקחת פסק זמן אחת ליום או יומיים שכל כולו רגיעה ומנוחה. כל זה נכון כמובן כשמדובר במרפסת אטומה היטב, שגם בחורף מאפשרת לדיירי הבית לשבת בה, אפילו כשבחוץ יורד מבול, ועדיין להישאר יבשים.

איטום מרפסות בירושלים נדרש לא רק לטובת דיירי הבית, אלא גם למען הדיירים בדירה הממוקמת ישירות מתחת למרפסת, בדגש על מקרים שבהם מדובר על מרפסות פתוחות החשופות למי הגשמים.
 

החשיבות של איטום מרפסות בירושלים

 
מעבר לכך שירושלים היא עיר קרירה מאוד, שמתברכת מדי שנה בכמות כזו או אחרת של שלג, הרי שכמות המשקעים השנתית הממוצעת בעיר עומדת על 554 מ"מ. איטום לא תקין יכול לפגוע במידה רבה באיכות החיים של הדיירים, להזיק לחזות האסתטית של המרפסת ושל הדירה כולה - וכמובן שגם לפגוע בשווי הנכס.

כמו כן, יש לציין כי בעוד שהצטברות של עובש, התקלפות של הטיח, והיווצרות של סדקים בקירות, יכולים לכער את המרפסת, הרי שחדירה של נוזלים ורטיבות למערכת החשמל עלולה אף לסכן חיים. לאור כל זאת חשוב מאוד לדאוג לבצע איטום בירושלים ועל כך נאמר "יפה שעה אחת קודם".
 

מתי צריך לבצע עבודות איטום במרפסת?

 

להלן כמה סימנים חשודים שצריכים להדליק אצלכם נורה אדומה בנוגע לתקינות מערכת האיטום במרפסת שלכם:

 
  • הופעה של נקודות שחורות קטנות במיקומים שונים על קיר אחד לפחות או על תקרת המרפסת.
  • קילוף ממוקד של הטיח, היווצרות בועות בשכבת הצבע או היווצרות של סדקים בשכבת הצבע.
  • חדירה של מים לאזור שבו לא מונח צינור בקיר (או בתקרה) או חדירה של מי גשמים דרך התקרה של השכנים המתגוררים ישירות מתחת למרפסת.
  • קיים צורך לבצע עבודות איטום במקומות שבהן אותר כשל במערכת האיטום באמצעות מצלמה תרמית, גם אם לא הופיע אף אחד מהסימנים שלעיל. זאת, מפני שבדרך כלל בעיות האיטום מרימות את ראשן בחורף, אך ההמלצה הגורפת היא לטפל בהן כבר בקיץ.
 

איטום מרפסות עם המקצוענים בתחום

 
אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים ואם תהיו מעוניינים לקבוע פגישת ייעוץ עם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, זה הזמן ליצור קשר עם חברת איטום סנטר, המובילה את תחום האיטום בישראל כבר קרוב לשלושה עשורים. אנשי המקצוע המומחים שלנו מתמחים בביצוע עבודות מכל הסוגים, החל מעבודות מורכבות במאגרי מים וכלה בעבודות איטום בדירות פרטיות לרבות איטום מרפסות בירושלים.
 
באפשרותכם להתקשר לטלפון 073-7841804 וכן להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר, ונציגי החברה ישמחו לשוב אליכם בתוך זמן קצר.