איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום מרפסות

 

איטום מרפסות והמרפסת תקינה

 
מרפסות ביתנו חשופות בכל עת לפגעי הטבע, ובמיוחד למים ולחות. לכן חשוב לאטום אותן בצורה הטובה ביותר כדי לחסוך לא מעט בעיות עתידיות כמו הופעת כתמי רטיבות, פגיעה בתשתיות חשמל, ליקויי בטיחות ופגיעה אסתטית. התהליך עצמו חייב להתבצע באופן מקצועי ביותר, שכן כל ליקוי עתיד להסתכם בעוגמת נפש ובהוצאות כלכליות רבות. איטום מרפסות גג ושמש – להלן המדריך המלא:
 

הצורך באיטום מרפסת

 
  • שמירה על החזות האסתטית של הבית שלכם, שכן הוא ימנע את היווצרותם של כתמי רטיבות, עובש וטחב, קילופי צבע וטיח ושאר מפגעים אסתטיים.

  • מניעת היווצרותם של מפגעים העלולים לסכן את בריאותכם, כמו למשל נגעי עובש וטחב שמעכירים את איכות האוויר שאתם נושמים.

  • בית תקין, ללא ליקויי בטיחות שיסכנו את שלומכם. כך למשל, האיטום מבטיח שרטיבות ומים לא יחדרו לתשתיות החשמל שבקירות, ובכך לא יעמידו אתכם בסכנת התחשמלות.

  • שמירה על הערך של הבית שלכם. היווצרותם של ליקויים רבים מורידים עשרות אחוזים משווי הנכס. כך שאם תרצו למכור / להשכיר את ביתכם, תוכלו לקבל עליו את התמורה המלאה.
 

איטום מרפסת גג

 
מרפסות הגג כשמן כן הן – ממוקמות על גג המבנה ונפוצות בבתים פרטיים, דו-משפחתיים ופנטהאוזים. עבודות איטום של מרפסות גג אשר אינן מרוצפות חייב לקחת בחשבון את שיקולי האסתטיקה של המקום כך שעדיין ניתן יהיה לשהות, לארח וליהנות מהמקום מבלי לפגוע ביכולות האיטום של השטח. כאשר הגגות מרוצפים, מתייחסים אליהם בדיוק כמו אל מרפסות שמש לכל עניין ודבר.
 

איטום מרפסת שמש

 
מרפסות שמש הן מרפסות מרוצפות לפי הגדרה כאשר חומרי החיפוי יכולים להיות מגוונים: שיש, קרמיקה ואפילו דק. עבודות איטום מרפסות שמש, בדומה למרפסות הגג, כולל כמה שלבים עיקריים:

  • הכנת השטח – יישור, ניקוי מאבק והחלקה.
  • מריחת פריימר – אשר אמור לקשר בין המבנה לחומרי האיטום.
  • ביצוע האיטום – באמצעות יריעות ביטומניות או חומרים אחרים.
  • בדיקת הצפה – לאחר שהאיטום התייבש יש להציף את המרפסת למשך 72 שעות ולבחון את צדה התחתון לאיתור חדירת מים.
  • ריצוף מחדש – תוך נקיטת משנה זהירות שמא שכבת האיטום תיפגע.

איטום מרפסות גג ושמש הוא תהליך שבו נעזרים בחומרי איטום שונים בהתאם לצרכים. כמו כן, פעמים רבות מרפסות אלה הינן גדולות באופן יחסי, כך שבדיקת ההצפה צריכה להתבצע בשלבים תוך תיחום ההצפה בכל פעם לחלקים קטנים. בין אם מדובר במרפסות מרוצפות או לא, הרי שביצוע מחדש של כל התהליך גוזל משאבי זמן וכסף אדירים.
 

איטום מרפסות מקצועי

 
לא לחינם איטום מרפסות הן חלק בלתי נפרד מתקני הבנייה המחייבים. זהו מרכיב קריטי להבטחת תקינות המרפסת, שכן בלעדיו ייגרמו למרפסות נזקים רבים כתוצאה מגשם החודר דרך הגג, ו/או מי תהום המחלחלים לקומות התת-קרקעיות (חניונים ומרתפים). העבודה נועדה להבטיח שלמרפסת שלכם לא ייגרמו נזקים כבדים ובעיות קשות, שיעיבו על איכות חייכם בבית.

העבודה מתבצעת בדרך כלל במהלך תהליך הבנייה, ונמצא באחריותו של הקבלן המבצע. אולם במרבית המבנים, חומרי האיטום ישחקו או יאבדו את יעילותם במשך הזמן, ולכן יהיה צורך לחדש אותם בבוא היום. לשם כך, עליכם יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית המתמחה באיטום מבנים.

בחירה מושכלת בחומרי האיטום הנכונים ביותר ויישום נכון שלהם יבטיחו שקט ארוך טווח ולכן חשוב כל-כך לבחור בחברה מנוסה לביצוע העבודה. חברת איטום סנטר פועלת כבר יותר מ-25 שנה בתחום איטום המבנים ובחירה בה היא בחירה באיכות, מקצועיות ודייקנות חסרת פשרות. איטום מרפסות שמש זוהי המומחיות שלנו כמו גם מרפסות גג בכל הגדלים הקיימים. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כדי לקבל את כל המידע המתאים.