איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום ובידוד גגות שטוחים

 

מדוע חשוב להשקיע באיטום ובבידוד הגג בבית שלנו?

 
הגג של הבית שלנו הוא אחד החלקים החשובים ביותר בו, גם אם אנחנו לא מקדישים לגג הרבה מאוד תשומת לב בשגרת היום יום שלנו. הדבר נכון פי כמה בבניינים בעלי גגות שטוחים, כשחשוב לציין שמרבית הבניינים בישראל הם כאלה בעלי גג שטוח. גג הבניין שלנו הוא למעשה מה שמפריד בין הבית שלנו ותכולתו לבין תנאי מזג האוויר שבחוץ, ולכן גג איכותי הוא גג אטום ומבודד בצורה איכותית, שייתן לנו לחיות בצורה נוחה בלי פגעי מזג אוויר ורטיבות, ויבודד את החום והקור מבחוץ בלי שנרגיש בהם בתוך הבית. עם זאת, גג לא מגיע אטום ומבודד בצורה אוטומטית, וודאי שהוא לא נשאר אטום ומבודד לנצח – ולכן צריך להשקיע באיטום ובידוד גגות שטוחים.
 

דגשים עיקריים ושיטות שונות לביצוע איטום ובידוד גגות שטוחים

 
 
  • יש כמה וכמה שיטות לאטום גגות שטוחים: יריעות PVC, זפת חמה, יריעות ביטומניות וחומרים שונים העשויים מרכיבים שונים. לכל גג יש שיטת איטום שמתאימה לו, וחלק מהמקצועיות בתהליך איטום ובידוד גגות שטוחים הוא לנתח כל מקרה וכל גג לגופו, ולהבין מהי צורת האיטום האיכותית ביותר שבה כדאי להשתמש עבוד הגג במקרה זה.
  • חלק מהותי מהמקצועיות בכל הנוגע לחומרים מבודדים של גגות שטוחים הוא בביצוע התהליך עצמו, ובהבנה של החומרים המתאימים ביותר ליצירת הכיסוי המקסימלי על הגג. ישנם דגשים רבים, כמו לדוגמה העובדה שחומרי איטום מגיבים ועובדים טוב יותר אם הם עשויים מאותה משפחת חומרים, העובדה שהם צריכים בסופו של דבר גישה למשטח הבטון הבסיסי של הגג, ודגשים מקצועיים אחרים.
 
 
 
איטום ובידוד גגות שטוחים
 
 
 
 

איטום ובידוד גגות שטוחים עושים אצל המקצוענים: איטום סנטר

 
מומלץ שלא להגיע למצב של נזילה ולהבין אז שנחוץ חידוש של הגג בבית שלנו – ולפנות עוד היום לאיטום סנטר לקבלת השירות האיכותי והמקיף ביותר בכל הנוגע לאיטום ולבידוד הגג השטוח בבניין שלכם.