איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גג רעפים דולף

 
רבים לא יודעים זאת, אך במהלך העשורים האחרונים הגיעו לעולם לא מעט חידושים בתחום גגות הרעפים כשבין היתר מדובר על רעפי השינגלס האמריקניים, שאחיזתם בגג רק מתחזקת והולכת ככל שמזג האוויר חם יותר. עוד יש לציין כי הידע המקצועי בתחום איטום גגות הרעפים נמצא כיום בשיאו וכי ישנם בישראל אנשי מקצוע לא מעטים הנחשבים למומחים בתחום זה.

עם זאת, אף גג רעפים לא חסין באופן מלא מפני נזקים וגם הרעפים האיכותיים ביותר, שהונחו על הגג בידי איש מקצוע מיומן במיוחד, לא יוכלו לספק הגנה מלאה מפני פגעי מזג האוויר לנצח.
 

מה יכול לפגוע בשכבת האיטום של גג רעפים?

 

להלן כמה מהגורמים השכיחים ביותר שמובילים לדליפת גגות רעפים:

 
  • עבודות התקנה – עבודות התקנה המבוצעות על הגג גורמות לחלק ניכר מהדליפות בגגות רעפים. הפגיעה באיטום יכולה להיות תוצאה מהליכה על הרעפים, מהזזת הרעפים והחזרה לא תקינה שלהם וכן מהכוחות המופעלים על הרעפים על ידי הציוד המונח עליהם לפני ההתקנה. אי לכך, אם אתם עתידים להזמין אנשי מקצוע לצורך התקנת אנטנה לוויינית או דוד שמש לצורך העניין, זכרו לבדוק עם סיום ההתקנות האם כל הרעפים הוחזרו למקומם והאם לא נוצרו סדקים ברעפים באזורי ההתקנה.
  • שחיקה ובלאי טבעי – הרעפים המותקנים על הגגות בישראל צריכים להתמודד עם אתגרים לא פשוטים מבחינה אקלימית. כמו כן, גם אם מזג האוויר לא מכביד בצורה חמורה מדי על הרעפים, עדיין עוד לא יוצר הרעף שיוכל לעמוד איתן מול שיני הזמן. במקרים מסוימים מתברר כי כל הרעפים תקינים ושהשחיקה והבלאי מהווים את מנת חלקם של חומרי האיטום. תופעה זו מתרחשת בעיקר בנקודות החיבור בין הרוכבים לרעפים.
  • תכנון לקוי – לא אחת מתברר כי הדליפה לא נובעת כתוצאה מכשל מקומי אלא כתוצאה מתכנון לקוי של הגג. כך, למשל, במקרים מסוימים מתברר כי השיפוע של הגג מתון מדי ופשוט לא מתאים לרעפים.
 

חשיבות האבחון המקצועי

 
כפי שניתן להבין מכל הכתוב לעיל, הדליפה יכולה להיות תוצאה של גורמים שונים, כשחשוב לציין שהגורמים שהזכרנו עד כה הם רק חלק מהגורמים וישנם עוד רבים אחרים. הנקודה החשובה שיש להבין היא שהטיפול בבעיה משתנה בהתאם לגורם שהוביל להתפתחותה. אי לכך, לא ניתן להתחיל את הטיפול מבלי לברר ראשית מהו מקור הבעיה. לצורך כך חשוב מאוד להכניס לתמונה אנשי מקצוע המתמחים באיטום גגות רעפים.
 

איטום גגות רעפים – עבודה למומחים

 
אנחנו מתמחים באיטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות מצופות גרנוליט, המבטיחות לכם גג אטום בדיוק מושלם למשך שנים. העבודות מתבצעות באמצעות החומרים המתקדמים ביותר שקיימים היום בתחום והעומדים בכל דרישות תקני האיכות והבטיחות, ועל ידי צוות מומחים שמבצע את העבודה ביסודיות.
 
לקבלת מידע נוסף בנושא איטום ביריעות ביטומניות מצופות גרנוליט והצעת מחיר משתלמת במיוחד
חייגו עכשיו 073-7841804 או צרו עמנו קשר דרך האתר.
נשמח לעמוד לשירותכם.