איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גג מרוצף

 

איטום גג מרוצף - פעם אחת ולתמיד

 
  • ניסיון עתיר שנים בתחום איטום גג מרוצף,
  • הקפדה על עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ללא פשרות.
  • חומרים מקוריים בלבד
  • אחריות לאורך זמן

כל אלו מבטיחים לכם חורף יבש וחם ומבנה נטול נזקי רטיבות.

איטום הגג שלכם הוא חלק בלתי נפרד משמירה על עמידותו ושלמותו של המבנה שבו אתם גרים.

כשאתם רוכשים דירה / בית חדשים מקבלן, הוא זה שאחראי לבצע את כל עבודות במבנה, הן עבודות הקשורות בגג והן אלה הקשורות במרתפים, המקלטים והקומות התת קרקעיות. אולם כשמדובר במבנים ישנים, שכלל לא עברו איטום או שהחומרים שהונחו עליהם כבר מזמן איבדו את יעילותם, האחריות על איכות הגג היא כולה שלכם. לשם כך עליכם לפנות לקבלן מקצועי בתחום.
 
 
 

איטום גג מרוצף – על ידי קבלן מקצועי

 
מלאכה זו הדורשת מיומנות ומקצועיות רבה. לא רק בשביל לבצע את עבודות אלו הלכה למעשה, אלא גם בשלב הראשוני של בחירת שיטת האיטום לגג.

כל מי שאי פעם התעניין בשיטות לביצוע עבודות אלו גילה שהיצע החומרים והשיטות הוא רב ומגוון, ולעיתים אף יכול לבלבל: מתי כדאי להשתמש ביריעות ביטומניות? מתי עדיף להשתמש ביריעות PVC? באילו מקרים לא כדאי להשתמש בחומרים אקריליים? ובאילו מקרים שימוש בזפת לא יהיה יעיל? ומהם בכלל חומרים פולימריים והאם הם דומים לחומרי מסוג פוליאוריטנים?

בדיוק בשל סיבה זו עליכם להיעזר בשירותיו של קבלן איטום רשום ומקצועי שמכיר את מגוון השיטות ויוכל לסייע לכם בבחירת השיטה המתאימה ביותר. יעילותו של האיטום תלויה בהתאמת השיטה לסוג הגג ולחומרים שכבר קיימים עליו (אם בכלל).
 
איטום גג מרוצף
 
 
 
 
 

לא רק למבנים...

 
לאיכות העבודות שמתבצעות על גג ביתכם יש חשיבות קריטית. איטום גג מרוצף שנעשה בצורה רשלנית וחובבנית עלול לגרום ללא מעט נזקים למבנה שלכם, אשר יפגעו גם באיכות חייכם וגם בשוויו של הנכס שלכם. גג שלא נאטם כהלכה יסבול מנזילות ומרטיבויות, ויגרום לבעליו להתרוצץ ברחבי הבית עם דליים וסירים כדי לאסוף את מי הגשמים.

עבודה רשלנית יגרום ללא מעט מפגעים אסתטיים במבנה, שיכערו את חזות הבית שלכם גם הרבה אחרי שהחורף יגיע לסיומו:

כתמי רטיבות ועובש, התקלפות סיד וטיח, ריח של טחב ועוד. עבודה רשלנית אף עלולה לסכן את בטיחותכם, שכן תקרה הספוגה בכמויות גדולות של מי גשמים עלולה בסופו של דבר לקרוס על יושבי הבית.

ומעל לכל, בהיעדר עבודה יעילה אתם עשויים לגלות שערך הבית שלכם צנח בעשרות אחוזים לכשתרצו למכור או להשכיר אותו. בדיוק בשל סיבות חשובות אלו הבחירה בקבלן היא בחירה קריטית שאין להקל בה ראש.
 
איטום גג מרוצף חברת איטום סנטר
 
 
 
 
 
לפרטים נוספים על איטום גגות מרוצפים - 073-7841804