איטום סנטר
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גג בית משותף

 

בית משותף, והאתגרים שהוא מציב בתהליכים רגישים כמו איטום

 
כל מי שהיה זקוק לאיטום גג בית משותף מבין שלעתים קרובות מדובר בתהליך שיכול להיות עדין מבחינת כל דיירי הבניין. הסיבה לכך היא פשוטה: לעתים קרובות, היחידים שמרגישים בצורה מהותית את התקלות בבית הם דיירי הקומות העליונות, כשדיירי הקומות התחתונות לא מרגישים בבעייה.


עם זאת, הן מבחינה עקרונית וחוקית והן מבחינה ערכית, האחריות על איטום הגג בבניין משותף היא של כל דיירי הבניין. הקירות המשותפים והחיצוניים של הבניין, וכן הגג שלו, הם נחלת כל דיירי הבית המשותף, ולכן גם האחריות הכלכלית על העבודה בגג הבית היא משותפת לכל דיירי הבניין. האתגר הזה מורגש ביתר שאת בבתים משותפים שבהם ועד הבית הוא מהקומות התחתונות, אז לעתים קרובות מרגישים בתקלות רק דיירי הדירות העליונות אך לא מרגישים בהתאם בטיפול מסור מצד ועד הבית. לכן חשוב מאוד לדעת מהם הדגשים החשובים לעבודה איכותית על גג בית, בכדי לוודא שהוא מתבצע בצורה נכונה לנוחיות כל דיירי הבניין.

 
 

איטום גג בית משותף – איך לעשות זאת נכון?

 
  • הדבר החשוב ביותר בעבודות איטום גגות בית משותף, כמו בכל גג אחר, הוא בהתאמה של שיטת העבודה לגג הבניין בצורה האיכותית ביותר. קיימות שיטות רבות לאטום גגות בניינים – יריעות ביטומניות, PVC, זפת שחור ושיטות אחרות. עם זאת, לא כל שיטה היא מתאימה לכל בית, ויש לוודא שנבחרה השיטה המתאימה למצב הגג בבניין שלכם.
  • עוד דגש חשוב הוא במהירות ויעילות העבודה. לעתים קרובות לא נבין את הצורך בחידוש העבודה בבית עד שיהיה מאוחר מדי, ולכן בהפוגה הראשונה של הגשם יש לפנות לשירות מקצועי ויעיל שיבצע את התיקונים והחידוש האיכותי במהירות.
 
 
 
איטום גג בית משותף
 
 
 
 

איטום בבתים משותפים עם איטום סנטר

 

איטום גג בית משותף, הגם שמדובר בתהליך רגיש למדי, הוא תהליך שנחוצה בשבילו מקצועיות ומהירות, לנוחיות כל דיירי הבניין. לכן כדאי לכם מאוד לפנות לאיטום סנטר – החברה המקצועית ביותר בתחום, עם השירות האדיב והאיכותי ביותר לנוחיות כל דיירי הבניין.