איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גג בטון

 
בעיני רבים גגות בטון נחשבים לגגות הקלים ביותר לאיטום, אך מדובר כמובן בטעות נפוצה ותו לא. עדות לכך שמדובר בטעות ניתן למצוא בכל אותן טיפות מים שדולפות על ראשי הדיירים בקומות העליונות של אינספור מבנים בישראל במהלך החורף. כדי לסבר את האוזן בנוגע לרמת המורכבות של איטום גגות בטון, החלטנו לכתוב עבורכם את המאמר הבא שבו נדון באופן שבו יש לבחור את חומרי האיטום המתאימים.
 

איטום גגות בטון איכותי מתחיל בבחירת החומרים המתאימים

 
אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים דיירים לפני פרויקט איטום גגות היא: "איזה חומרי איטום הם הזולים ביותר"? זוהי שאלה מסוכנת מאוד שכן השאלה שצריכה להישאל היא לא איזה חומרי איטום הם הזולים ביותר, אלא דווקא "איזה חומרי איטום הם המתאימים ביותר?" שימו לב – בחירה של חומרי איטום בהסתמך על מחיר בלבד עלולה לעלות לכם ביוקר בעתיד ואפילו בעתיד הקרוב.
הניסיון לחסוך כסף במעמד הרכישה של חומרי האיטום הוביל לכך שכיום ישנם גגות רבים מאוד בישראל שבהם מותקנת שכבה אחר שכבה של חומרי איטום, כשהחיבור בין השכבות רופף וחלש.
 

אילו חומרי איטום לגגות נמצאים היום בשימוש?

 
 
לפני שנוכל להסביר על האופן שבו יש להתאים את חומרי האיטום לגג, יש תחילה לפרט מהם החומרים הנפוצים כיום בתחום. ובכן, להלן רשימת חומרי האיטום העיקריים המשמשים לאיטום גגות כיום:
  • יריעות ביטומניות
  • זפת חם.
  • יריעות PVC, EPDM, TPO.
  • חומרי איטום פוליאוריטנים משחתיים.
  • חומרי איטום אקריליים ופולימריים.
  • חומרי איטום ביטומנים משחתיים.
 
 
 
 
 
 
 

חוקי היסוד של איטום הגגות

 
כדי להתאים את החומרים לגג יש לזכור שני חוקים בסיסיים:
  • חומרים השייכים לאותה משפחת חומרים ייאחזו בצורה חזקה יותר אחד בשני בהשוואה לחומרים המגיעים ממשפחות שונות.
  • חומרי אטימה ייאחזו בעוצמה רבה יותר בתשתית הבטון מאשר שייאחזו בחומרי אטימה אחרים המונחים על הגג, בדגש על חומרי אטימה ממשפחה שונה.
בהתאם לחוקים החשובים הנ"ל, ניתן לכתוב כי יריעות ביטומניות, למשל, ישמחו ביותר לו תיישמו אותן על גג מזופת, אך גם אם תתאמצו מאוד, לא תצליחו לגרום להן להיאחז בגג המצופה בחומר איטום אקרילי.
 

איטום גג בטון – עבודה למקצוענים בלבד

 
אנחנו מאמינים כי אם הגעתם עד לכאן, אתם כבר מתחילים להבין פחות או יותר את רמת המורכבות של התחום. מה שחשוב להבין זה שעד כה נגענו על קצה המזלג באופן שבו יש לבחור את חומרי האיטום. לא עסקנו בעבודות ההכנה החשובות, בעבודות האיטום עצמן או בתהליכים הקשורים לאבטחת האיכות של האיטום.

בהתאם לכל זה ניתן לסכם ולכתוב כי איטום גגות בטון הוא עבודה למומחים וכשמדברים על מומחים לאיטום, כמעט תמיד מתכוונים לאנשי המקצוע של חברת האיטום המובילה בישראל, הלא היא איטום סנטר. חברת איטום סנטר הוקמה לפני שלושה עשורים ומאז היא מהווה את חוד החנית של תחום האיטום בישראל.
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 073-7841804 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם בהקדם.