איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גג איסכורית

 
את גג האיסכורית ודאי פגשתם לא מעט אך לא תזהו אותו לפי השם. מדובר על אחד הגגות היעילים במיוחד כאשר המשקל שלו נמוך מאוד ביחס לחוזק שלו. גג איסכורית עשוי מפח מגולוון שבדרך כלל מגיע בצבעים שונים ובדרך כלל בוחרים בגג בצבע בהיר ובעיקר לבן, כך הוא מתחמם הרבה פחות. לגג צורת טרפז מה שהופך את העמידות שלו למצטיינת בפני רוח וגשמים שקשה להם לעקם או לפגוע בצורתו. איטום גג איסכורית צריך להתבצע בצורה מתאימה לחומר הדק ומשלים את תקינות הגג והעמידות שלו בפני הצפות וגשמים עזים.
 

מדוע צריך לאטום גג איסכורית?

 
אמנם גגות בטון הם אלו שמגנים על רוב המבנים ברחבי הארץ אך גגות איסכורית משמשים למחסנים, סככות וחניות רבות ואם אנו רוצים שהציוד שנמצא מתחתם לא ייהרס צריך לדאוג גם לאיטום הגגות הללו. אמנם הגגות עידים למים אך המים יכולים לחלחל במרווחים שבין הלוחות, מחיבורי הברגים או מפגיעות פיזיות על פני שטח הגג. כל אלו מצריכים מאיתנו להניח שכבה אוטמת שתמנע מהמים לחלחל ותהפוך את הגג ליעיל ממש כמו כל גג אחר.
 

הכנה מקדימה לאיטום גגות איסכורית

 
לפני שמתחילים במלאכת האיטום בגג האיסכורית יש צורך לנקות היטב את הגג. הצטברות של לכלוך יכולה לפגוע באיטום ובעת הניקוי יש לנקות גם חלודה מברגים ולשפץ חלקים פגומים. מקומות שיכולים להיות בעייתיים לאיטום כמו חיבורי ברגים או חיבורים רופפים מומלץ לאטום בחומר אוטם עוד לפני האיטום הכולל וניתן להשתמש במסטיק פוליאוריטני ולחכות עד להתקשות שלו.

 

כיצד מבצעים איטום גגות איסכורית?

 
  • איטום גג איסכורית מתבצע תחילה במריחה של חומרים אפוקסיים. האפוקסי הוא חומר שעמיד למים ומהווה שכבת קישור לשכבת הבידוד. בהיעדר שכבת הקישור שכבת הבידוד לא תידבק אל גג האיסכורית. אחרי מריחת החומר האפוקסי יש צורך להתחיל למרוח את שכבת הידוד שיכולה להיות מבוסס על חומר פוליאוריטני, חומר אקרילי או על בסיס פולימרים מבוססי מים.

  • אחת השיטות לאיטום הגג בלי הכבדה או הלחמה היא שיטת האיטום בהתזה. באיטום התזה ניתן לאטום גג איסכורית ביתר קלות כאשר באמצעות משאבת אוויר מיועדת מתיזים חומר באחידות קבועה על פני הגג ובמריחה קלה באמצעות רולר האיטום מהיר ויעיל. ניתן להתיז את החומר הפוליאוריטני או חומרים אקריליים והאיטום מתייבש תוך כמה שעות.

  • במקומות שיכולים להצטייר כבעייתיים, בקרבת מרזבים או באזורים שחשופים יותר לגשם, אפשר למרוח כמה שכבות. בין שכבה לשכבה מומלץ להניח בד מיוחד שיוסיף לאיטום. יחד עם זאת חשוב למרוח שכבה במינון ניכון ובכמות מספקת כדי שהאיטום יהיה יעיל.
 

איטום גג איסכורית על ידי מומחי איטום סנטר

 
איטום גג איסכורית, למרות השלבים שמפורטים כאן בצורה פשוטה, הוא עסק למקצוענים בלבד. יש הרבה מקום לבלבולים בכל מה שקשור לגג העדין הזה שיכול לשרת אתכם למשך שנים רבות אך עם איטום לא נכון יכול להרוס ציוד רב עליו הוא שומר. גם בחברות איטום גדולות ומוכרות חשוב לבדוק את המקצועיות שלה בנוגע לאיטום גגות איסכורית שחייבים לקבל יחס מיוחד בגלל השוני מהגגות הרגילים שיש ברחבי הארץ.

אנחנו באיטום סנטר מתמחים באיטום גגות איסכורית וכל גג בכל גודל ובכל אזור יישאר עמיד ביותר למים כשאנחנו מגיעים לטפל בו. מגוון רחב של לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי לא טועים ואיטום גגות איסכורית בחקלאות ובתעשייה הם המומחיות שלנו.

באיטום סנטר תקבלו שירות איטום בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות עבור כל סוגי הגגות ובכל פני שטח אפשריים. פנו אלינו עוד היום ותנו למקצועיות וניסיון של למעלה מ-25 שנה לעבוד בשבילכם.

 
זקוקים לעבודות איטום גג איסכורית? צרו עמנו קשר ונשמח לייעץ לכם בחינם ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר -

073-7841804