איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גגות קלים

 
איטום גגות קלים כמו, למשל, גגות איסכורית, פח, פלסטיק או אסבסט, הוא מלאכה מורכבת מאוד, הדורשת ידע מקצועי רב וניסיון מתאים. הסיבה לכך נעוצה הן בעובדה שמדובר בעבודה הטומנת בחובה סיכון לאנשי המקצוע והן בעובדה שכל כשל ולו הקטן ביותר באיטום, יכול לגרום לכשל כללי של כל שכבות האיטום.
 

אילו חומרי איטום גגות מתאימים עבור גגות קלים?

 
חומרי האיטום המתאימים ביותר לגגות קלים הם חומרי אטימה פולימריים/אקריליים וחומרי אטימה פוליאוריטנים-משחתיים. יש לציין כי החומרים הפוליאוריטנים יקרים יותר, אך אין ספק כי מומלץ לתת להם עדיפות. כמו כן, אם מדובר בגגות המאופיינים בשיפועים לקויים, יש לעבוד אך ורק עם חומרי איטום פוליאוריטנים.
 

אילו עבודות הכנה יש לבצע לפני איטום גגות קלים?

 
את עיקר תשומת הלב בעבודות ההכנה יש לתת לשני אלמנטים מרכזיים: איתור של מוקדי נזילות (ואיטום שלהם כמובן) וקיבוע של לוחות הקירוי למקומם תוך מילוי החללים בין הלוחות, על מנת ליצור תשתית אחידה ויציבה שתוכל לעגן את שכבת האיטום. כמו כן, חשוב ביותר לטפל בחלודה בכל מקום שבו התפתחה באמצעות מברשת פלדה, נייר לטש, דיסק חשמלי או כל אמצעי מתאים אחר.

חלקי פח פגועים יש לצפות עם חומר ממיר חלודה וכן חשוב לשים לב לחלקי מתכת עבים או לראשי ברגים ולצפות אותם בחומר מגן מתאים. לאחר הייבוש של חומרי ההגנה יש לנקות באופן יסודי את כל שטח הגג כולל את החיבורים האנכיים והאופקיים בין לוחות הקירוי.
 

רגע לפני יישום האיטום

 
לאחר שהגג נקי לחלוטין, יש לאטום את כל החיבורים בין הלוחות בכל מקום שבו ישנו חלל או רווח באמצעות מסטיק פוליאוריטני. חשוב לוודא כי החומר חודר באופן אופטימלי למרווחים בין הלוחות ולאחר מכן להחליק אותו עם אצבע ספוגה במי סבון. בנוסף לכך יש לחזק את כל הברגים, להחליף ברגים תקולים ולא לפסוח על שום מקום, אפילו אם מדובר על מרווח קטן בן מספר מילימטרים.

חשוב לעבור על כל שטח הגג ולבדוק האם ישנם חלקי מתכת חדים שעלולים לפצוע את שכבת האיטום. אם מתגלים ממצאים חשודים, יש לקבע אותם למקומם וללטש באמצעות דיסק חשמלי את הקצוות החדים.
 

איטום גגות קלים – עבודה למומחים בלבד

 
עד כה עסקנו רק בעבודות ההכנה שיש לבצע לקראת עבודות האיטום. חשוב להבין כי מדובר על תיאור מתומצת ביותר וכי את כל המידע הדרוש לביצוע העבודות ניתן לרכוש רק לאחר שנים רבות של התנסות. בדיוק כאן נכנסים לתמונה אנשי המקצוע של חברת איטום סנטר, שהוקמה בשנת 1985.

אנשי המקצוע של החברה מתמחים בכל סוגי עבודות האיטום לרבות איטום גגות קלים וישמחו לבצע עבורכם גם את העבודות המורכבות ביותר, ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. לתיאום מועד לפגישת ייעוץ ולקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 073-7841804 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם בהקדם.