איטום סנטר
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גגות מרוצפים ללא הרמת ריצוף

 
כמו לכל חלק כלשהו במבנה הבית, גם לגגות מרוצפים יש נקודת תורפה אשר עשויה לפגוע באיכות החיים של בני הבית עד כדי גרימת מפחי נפש כבדים –האיטום. כאשר מרפסת הגג דולפת, נגרם מפגע אסתטי, בריאותי ואף בטיחותי של ממש. הרמת המרצפות וביצוע איטום מחדש טומנים בחובם הוצאות כלכליות גבוהות ביותר. מה בכל זאת ניתן לעשות? איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף עשויה להוות אלטרנטיבה מתקבלת על הדעת לכך עם אחוזי הצלחה גבוהים למדי. להלן עיקרי התהליך:
 

איטום גגות מרוצפים ללא הרמת ריצוף – מתי כדאי לבצע?

 
שיטת האיטום הטובה ביותר לאיטום גגות מרוצפים הינה הרמת המרצפות ופינויין, הכנת השטח מחדש ויישום שכבת איטום חדשה לגמרי. אלא שאפשרות זו יקרה מאוד ואורכת זמן רב. הפתרון היעיל ביותר הוא איטום הגג בשיטה שאינה דורשת את הרמת הריצוף כלל וכלל. התהליך חוסך זמן רב ואף מונע הוצאות כספיות גבוהות שכן הוא אינו טומן בחובו התעסקות עם המרצפות עצמן או תהליך פירוק כלשהו. יש לקחת בחשבון כי לעתים רבות הדליפה ממרפסת הגג עשויה להיווצר מנקודה בעייתית יותר בשכבת האיטום שמתחת לריצוף – אם כך, האם הדבר אכן מצדיק בחירה באפשרות האגרסיבית והיקרה יותר של הרמת כל הריצוף? זוהי הסיבה שפעמים רבות יבוצע ניסיון לאיטום הגג בשיטה שאינה דורשת כלל את הרמת הריצוף.
 

עיקרון תהליך האיטום

 
המטרה בביצוע איטום הגג ללא הרמת ריצוף היא איטום כמה שיותר הרמטי של השכבה החיצונית ביותר של שטח המרפסת, דהיינו, אזור המרצפות והחיבורים ביניהן. לשם כך עובר הגג המרוצף תהליך ניקיון יסודי ולאחריו מתבצעת פתיחה של המרווחים בין הפנלים לריצוף ובין המרצפות כדי לחדש את הרובה. המרווחים נפתחים באמצעות דיסק כאשר הנטייה כיום היא לאטום אותם בחזרה על ידי רובה אפוקסית שאינה חדירה כלל למים.

כמובן שכל תהליך של איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף חייב לעסוק גם סביב כל הפרטים הקטנים אשר מהם עשויים לנבוע הליקויים מלכתחילה כגון איטום מחדש של פתחי המרזבים, איטום פינות שבהן הונחו הברגות שונות, מסילות ועוד. כדאי ורצוי לבצע את פעולת האיטום הזו בימות הקיץ כדי לעבוד כמה שיותר בתנאי יובש.

חברת איטום סנטר מתמחה בביצוע שיטת האיטום הייחודית הזו, כמו גם בשאר שיטות האיטום הקיימות, ותשמח לעמוד לשירותכם החל משלבי הייעוץ ועד לסיומה המוצלח של העבודה. צרו עמנו קשר במספר 073-7841804 עוד היום ותקבלו את הפתרון המתאים.