איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גגות למוסדות

 
 

אם אתה מנהל או אחראי על התחזוקה במוסד ציבורי, וודאי חשוב לך לקבל את השירות הטוב ביותר לאיטום הגג ועדיין לעמוד בתקציב שקבעת לך. אתה מעוניין לקבל אחריות מלאה עבור העבודה מעסק שאפשר לסמוך עליו ושלא נעלם אחרי שני חורפים. אתה צריך עבודה על פי סטנדרטים מקובלים תוך התחשבות בשעות ואופי הפעילות במקום שאותו אתה מייצג. הגיע הזמן שנספר לך על שירותי איטום גגות למוסדות שאנו מספקים תוך התחשבות בצרכי המקום.

 
 
 
איטום גגות למוסדות
 
 
 
 

אוטמים גגות למוסדות עם החומרים המתאימים

 
הכי טוב זה לא בהכרח הכי יקר ובגגות זה לגמרי עניין יחסי. לכל גג יש מבנה, מגבלות מיוחדות ויש להתחשב בכך. במהלך עבודת איטום גגות למוסדות, בדרך כלל עדיף להתקין בגגות יריעה ביטומנית, אך יש להתחשב בתנאי השטח וכן בחומרי איטום קודמים המותקנים בגג. נעדיף להתקין חומר המתאים לחומר קודם. לדוגמה, ציפוי יריעה ביטומנית הולך נהדר על גבי זפת כי שניהם מאותה משפחת חומרים. לעומת זאת, החיבור בין איטום אקרילי לבין זפת אמין פחות ויש להפעיל שיקול דעת. הידע והניסיון שברשותנו לא מפספסים, אנחנו אוטמים עם מה שצריך ולא מעגלים פינות.
 

ארסנל חומרי האיטום

 
קיים מגוון רחב של חומרי איטום, כל אחד עם יתרונותיו וחסרונותיו. אנחנו מתאמים את חומר האיטום לגגות למוסדות ולכל מקום אחר על פי שיקולים מקצועיים בלבד.
  • יריעות ביטומניות – השיטה הפופולארית והמומלצת, בעיקר על גג בטון חשוף או זפת ישנה.
  • זפת – יתרונה במחירה הנוח. יישום אפשרי בגג חדש מבטון או על גבי זפת ישנה. אין למרוח זפת על כל חומר ישן אחר.
  • חומרים אקריליים – יישום על בטון בעיקר, נאחז גם על חומרים אחרים אך פחות טוב. איטום גגות למוסדות בחומר אקרילי מחייב המשך איטום באותו חומר גם להבא.
  • פוליאריטנים משחתיים – קיימים על בסיס מים או מדללים העמידים יותר למים עומדים. פוליאריטנים על בסיס מדללים נחלקים לשני סוגים: ארומטיים ואליפטיים, האחרונים עמידים ל- UV ומתאימים ליישום על גגות חשופים. פוליאריטנים על בסיס מים הינם ידידותיים לסביבה ומתאימים ליישום על גגות עם שיפועים.
  • ביטומניים משחתיים – מתאימים בעיקר למקומות קטנים ולא גיאומטריים שבהם לא ניתן ליישם יריעה ביטומנית.
  • יריעות PVC או EPDM – היריעות החזקות אך היקרות האלה מחזיקות מעמד לאורך שנים, חסרונן הגדול הינו קושי באיתור דליפות.
 
איטום גג בית חולים הדסה
 
איטום גג בית חולים הדסה עין כרם
 

איטום מתקדם עם איטום סנטר

 
אם אתם זקוקים לשירותי איטום גגות למוסדות, אתם מוזמנים לפנות אלינו - אחריות לשנים עם שירות מושלם וזמינות לכל בעיה מחזירים את הלקוחות שלנו אלינו שוב ושוב. התקשרו אלינו לטלפון 073-7841804 עוד היום או השאירו פרטי קשר באתר ונוכל להתאים לכם פתרון מתאים לבעיית הנזילה בגג.
 
איטום גגות משרד הרווחה
 
איטום גגות מעונות משרד הרווחה כלל ארצי