איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גגות – יצאת צדיק

 
 
לפני מספר שנים יצאה בערוץ 2 תכנית הטלוויזיה "יצאת צדיק" בהנחייתו של חיים הכט. תכנית זו היא אחת המצליחות בתולדות הטלוויזיה הישראלית, בעיקר משום שהיא הצליחה במשימתה – לשים מראה מול בעלי עסקים הוגנים ולא הוגנים בשוק הישראלי, ולהעלות דרך כך את רמת השירותים שאנחנו מקבלים כאשר אנחנו מזמינים אנשי מקצוע הביתה. כך, בכל מלאכה מקצועית שנחוצה בבית, מאיטום גגות ועד תיקוני חשמל – התכנית עשתה שירות גדול לצרכן הישראלי, וכעת נתמקד במה שניתן להבין ממנה ומהניסיון שלנו בתחום האיטום.

 

בכל הנוגע לאיטום גגות, ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לבחירה באנשי שירות אמינים

 
איטום גגות איכותי הוא אחד התנאים הבסיסיים והחשובים ביותר לשגרת חיים איכותית בסביבה הביתית שלנו. למעשה, כשאנחנו פונים לקבלני איטום איכותיים, אנחנו מקבלים את ההבטחה לסביבה יבשה ללא נזקים לאורך שנים – בניגוד למצב, שאותו אנחנו מכירים היטב מתכניות כמו יצאת צדיק, בו אנחנו פונים לשרלטנים שגורמים לנו לשלם הרבה יותר מדי כסף על תקלות לא רלוונטיות, מבצעים עבודה חובבנית ו/או גורמים לנו לנזק במתכוון או בעקיפין. התכנית הציגה לנו מספר מקרים אקראיים של מקרי שרלטנות, כך שמדובר בטיפה בים ועלינו ללמוד את הלקח ולנקוט במספר צעדים על מנת שנבחר בבעל מקצוע אמין ומקצועי.
 

כיצד תבחרו בקבלן איטום גגות "צדיק"?

 
בכדי להימנע ממצב שבו אתם פונים לשרלטנים שמבצעים עבודת איטום גרועה, עליכם לפנות לשירות איכותי ומוכר בתחום. כשאתם פונים לחברת המתמחה באיטום גגות במגוון שיטות מקצועיות, ומספקת אחריות על העבודה שלה לאורך שנים – אתם יכולים להיות בטוחים ששיטת האיטום המתאימה ביותר לגג שלכם תבחר, ושהעבודה תתבצע במקצועיות המתבקשת ממשימה מקצועית חשובה כל כך. בעבודה כמו איטום, אסור להתפשר על בעלי מקצוע שאתם לא בטוחים באיכותם, גם אם הם מציעים מחיר מפתה – וזהו מסוג המקרים שבו מי שמשלם פחות בסופו של דבר משלם יותר.

ניסיון – רצוי לבחור באנשי מקצוע בעלי ניסיון מוכח בתחום איטום הגגות. ודאו כי בעל המקצוע מחזיק בתעודות והסמכות רלוונטיות לתחום.

ביקורות והמלצות מומלץ לחפש אחר ביקורות ברשת, ומוטב גם להתייעץ על לקוחות של החברה/קבלן האיטום.

בדקו את איכות העבודה במידה וידוע לכם כי החברה ביצעה פרויקטים בסביבה מומלץ לצאת לשטח ולבדוק את איכות העבודה אצל לקוחות קיימים.

הליך העבודה קבלן איטום גגות מקצועי עובד על פי תהליך עבודה מסודר. קבלן אשר יציג בפניכם תוכנית עבודה מסודרת כולל הסבר מפורט בנוגע למקרה הספציפי שלכם יעיד על רמת מקצועיות גבוהה.

שירות אחד הדברים החשובים בתחום זה הוא טיב השירות. מתן שירות איכותי ואדיב עוד משלב התכנון, לאורך העבודה וכן בשלב הגימור ובמידת הצורך גם לאחר סיום העבודה אלו דברים חשובים מאוד בתחום זה. זמינות גבוהה ויחס אישי יסיר דאגה מליבכם תוך ידיעה כי יש לכם "אמא ואבא" אליו תוכלו לפנות בכל שאלה, בקשה ובעיה.

חוזה ותעודת אחריות – חשוב להקפיד על חוזה מסודר ומפורט אשר מציג את פירוט העבודה וכן תעודת אחריות המציינת מה היא כוללת בדיוק.
 
סוגי משטחים לאיטום באמצעות יריעות ביטומניות