איטום סנטר
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גגות

 

הגג שלך צריך את האיטום הטוב ביותר

 
איטום גגות הוא דבר קריטי כאשר בונים מבנה חדש או כאשר משפצים מבנה קיים, כיוון שהוא משפיע גם על החלק החיצוני של הבניין וגם על חלקו הפנימי. איטום טוב מונע באופן הרמטי חדירה של מים לפנים הבניין, ובזכות כך מונע מצבי רטיבות בקיר ועובש. שירותי איטום גגות טובים הם כאלו שיאפשרו לקבל התאמה מלאה של האיטום לסוג הגג, שיהיו בעלי ניסיון רב בנושא ויוכלו לתת אחריות רבת שנים לשירות האיטום.

 
שירותי איטום גגות
 

איטום גגות מקצועי במגוון שיטות

 

ניתן לבצע איטום לגג בטכניקות רבות

איטום לגג הוא לא רק באמצעות זפת. ניתן לבצע שירותי איטום גגות עם סוגים שונים של חומרים באופן שיתאים לצורת הגג, המבנה שלו והחומרים ממנו הוא עשוי. כמה מהחומרים הנפוצים כיום בתחום האיטום:

יריעות ביטומנית – יריעות אלה עשויות מפולימרים ומולחמות אחת לשנייה על ידי התכה בגז. ליריעות אלו שני יתרונות מרכזיים לעומת איטום בזפת. האחד הוא שהן חסרות ריח וכך מונעות פגיעה בסביבה בזמן ביצוע העבודה ובשני הוא שהן בצבע לבן, כך שמוחזר אור ואין חימום של הבית. יריעות ביטומניות מתאימות לגגות בטון, מרפסות מרוצפות ועוד ומחזיקות מעמד לשנים רבות.

PVC – יריעות PVC עשויות מחומר סינטטי עם עמידות גבוהה לחום ולקרינת השמש. הן מתאימות לסוגים שונים של גגות ומבנים, החל ממבנים קלים ועד לגגות בטון. הלחמתן צריכה להתבצע באופן מקצועי במיוחד כיוון שהרכבה לא נכונה שלהן עלולה להביא למצב של נזילות מהגג.

חומרי אטימה משחתיים – אלו חומרים בצורת משחה, שמתאימים במיוחד לגגות קלים או לגגות רעפים. הם נמרחים בצורת משחה ומתמצקים. חומרים אלו זקוקים להכנה יסודית של המשטח אותו רוצים לאטום, שצריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע.

 

כדאי לבחור בקבלן המקצועי ביותר לאיטום הגג שלכם

 
חברת איטום סנטר מספקת שירותי איטום גגות כבר שנים רבות, למעלה משלושה עשורים. החברה נותנת פתרונות איטום המותאמים לסוג הגג של הלקוח ולמסגרת התקציב שלו. החברה מספקת אחריות ארוכה לכל עבודת איטום. באיטום סנטר עובדים אנשי מקצוע מוסמכים, אשר ישמחו לתת לכם את השירות הטוב ביותר ואת האיטום האיכותי ביותר.

 
זקוקים לעבודת איטום גגות?
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי איטום צרו עימנו קשר ותיהנו משירות אדיב ומקצועי 073-7841804