איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

למה חשוב לאטום את הגג בישראל?

 
 

הקפדה על איטום הגג חשובה בכל ימות השנה

 
אנשים רבים שואלים אותנו מדוע איטום גגות חשוב (הלוא בישראל אין ממשגשם, לא?), ואם כבר להזמין ולשלם למישהו לעשות זאת, מתי כדאי לדאוג לזה. אנו, מומחים כבר קרוב ל-30 שנה בתחום. במהלך שנות עיסוקנו, ביצענו וניהלנו פרויקטים בכל סדר גודל ובכל הארץ עבור לקוחות מכל מגזרי המשק. במהלך השנים רכשנו לא מעט ידע מקצועי והבנה, אז בואו נעשה סדר בעניינים...
 

חשיבות איטום הגג בישראל

 
  1. אף על פי שישראלי אינה בדיוק ברוכת גשמים, נודעת חשיבות רבה לביצוע איטום גגות ולהקפיד על תחזוקתו. אחת מן הסיבות לכך, היא בדיוק בגלל האופי של הגשמים בארץ. בישראל, יש מעט ימי גשם בשנה. אולם כאשר ישנם גשמים, הם נוטים להיות חזקים וקצרים. מדוע זה חשוב? מפני שזה בדיוק מסוג הדברים אשר שוחקים שכבות איטום,כגון זיפות גגות.

  2. השמש העזה בישראל "אופה" את חומרי האיטום ומייבשת אותם,ולאחר מכן, מגיע גשם עז, מחליש עוד יותר את נקודות התורפה של יריעות האיטום, חודר דרך נקודות חלשות יחסית ושוטף עמו בהדרגה את החומרים היבשים והרופפים. לאחר שהשמש יוצאת שוב, היא חוזרת לחמם את החומרים המוחלשים, אשר פגיעים כעת יותר, וכך מתחיל תהליך של שחיקה שלא זאת בלבד שהוא מחריף, אלא שהוא עושה זאת בקצב גובר והולך. רק הקפדה על בחירה של קבלן טוב ואיכותי ועל אחזקה שוטפת יכולים למנוע את ההידרדרות הזאת ולמנוע נזקים למבנה.

  3. חשיבות נוספת היא שאיטום גג אינו מסייע רק בהרחקת מים, אלא גם מסייע בהגנה תרמית על הגג והמבנה כולו. לאחר עבודה שנעשתה כהלכה,מופחתת באופן משמעותי האנרגיה אשר עוברת דרך הגג ומחממת את קירות המבנה ואת חבריו.באופן זה, השהות במבנה נוחה יותר, וכן יותר חסכונית.
 

מתי לאטום את הגג

 
מכיוון שכאמור אין בישראל יותר מדי גשם, אין יותר מדי משקל לשאלה, האם לעשות את האיטום בחורף או בקיץ. יחד עם זאת, באופן כללי, נהוג לבצע עבודות במהלך הקיץ וראשית הסתיו, לשם ביטחון. כך ניתן להכין את הבית לחורף, מבלי לדאוג שהחומרים יירטבו בגשם. כמו כן, ניתן להיות יותר בטוחים שהגג יבש ואינו מכיל נוזלים.נקודה נוספת שיש לתת עליה את הדעת, היא נושא החגים. אף על פי שבתקופות החגים אנו יותר זמינים, מומלץ בחום להזמין עבודות מבעוד מועד, משום שככל שמקרבים החגים, כך גובר העומס על קבלני האיטום – והדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בקבלנים ידועים ומבוקשים. לכן, תמיד עדיף שלא לחכות לרגע האחרון ולהזמין מבעוד מועד – שתהיו מכוסים.
 
לפרטים נוספים על העבודות והשירותים של איטום סנטר, חייגו בשיחת חינם ונשמח לעמוד לשירותכם: 073-7841804