איטום סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iso 9001:2000
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841804
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום בריכות שחיה

 

חשיבות האיטום ועיקרי התהליך

 
תהליך הקמת בריכות טומן בחובו מספר נקודות תורפה שאליהן יש להתייחס ברצינות. שלב האיטום הוא אחד החשובים שבהם שכן תהליך איטום בריכות שאינו איכותי דיו עשוי לגרום למפחי נפש כבדים והוצאות כלכליות משמעותיות. להלן כל המידע לגבי חשיבות התהליך וכיצד ניתן לבצעו בצורה מקצועית שלא תאכזב לעולם.
 
 

איטום בריכות שחיה לפי מאפייני הבריכה

 
בריכות מכל סוג (שחייה או נוי) מהוות למעשה כמעין "מיכלים" מלאכותיים שבתוכם נפחי מים רבים. מים אלו לוחצים על דפנות הבריכה ולמעשה מנסים תמיד למצוא את דרכם החוצה. כדי למנוע את יציאת המים חשוב לבצע איטום בריכות שחיה מקצועי בהתאם לסוג הבריכה והחיפויים שלה.

בריכות יכולות להיות עשויות מבטון, חומר מתועש או פיברגלאס. הן יכולות להיות מחופות על ידי חומרים שונים כגון PVC ואפילו ריצוף. באופן כללי, כאשר מיושם ריצוף בשכבה החיצונית ביותר, יש לאטום את הבריכה באמצעות חומרים משחתיים שונים. בשאר המקרים, ניתן להשתמש בחיפויי PVC או ויניל.
 
 
 
איטום בריכות
 
 
 
 

משמעות האיטום מבחינה אסתטית

 
איטום בריכות שחיה חייב לקחת בחשבון את הפן האסתטי שכן לעתים רבות שכבת האיטום היא גם השכבה החיצונית אשר בולטת לעין. בבריכות נוי הדבר פחות משמעותי שכן המים שבהן עכורים מעט על פי רוב, באופן מכוון. יריעות ה-PVC והוויניל מגיעות בצבעים ובגוונים רבים והן יכולות להתאים לכל צורה של בריכה. יש להקפיד להשתמש ביריעות ברמה גבוהה, עבות מעבר לסטנדרט ובעלות אחריות על כך שהצבע מהן לא דוהה למשך פרק זמן סביר.
 
 

איטום ובנייה - אחד הם!

 
כאשר בונים בריכות שחייה ובריכות נוי ניתן להזמין אנשי מקצוע נפרדים לביצוע שלבי הבנייה. בניית היסודות, יציקות, איטום, חשמל ועוד - כל אחד על ידי אישמקצוע נפרד. עבודות איטום הן החלק החשוב והמשמעותי ביותר של בניית הבריכה ולכן כדאי שהוא ישולב כחלק אינטגרטיבי בתהליך הבנייה. זוהי הסיבה שבגינה עדיף לבחור בחברה קבלנית שמציעה תחת קורת גג אחת תהליך מושכל ומתוכנן היטב של הקמת בריכת שחייה או נוי באופן מושלם ומקיף, החל מהתכנון וכלה בבנייה, האיטום, הדקורציה ועד רמת חיפוי הבריכה. לכל סוג של חיפוי יתרונות וחסרונות משלו. יש שיעדיפו את חיפוי המרצפות כאסתטי יותר ויש שיעדיפו צבעים חלקים והומוגניים יותר.
 
 
 
איטום בריכות שחיה - איטום סנטר
 
 
 
 

זיהוי נזילות ואיטום מחדש

 
בין אם בשל תהליכי בנייה ואיטום לקויים, תזוזת האדמה או בעקבות פגעי הזמן אשר אינם ניתנים למניעה, הבריכות השונות דולפות לעתים, מאבדות מים וגורמות לרטיבות מוגברת בקרקע. המשמעות הסופית ללקוח היא הוצאה כספית באיתור הנזילה ותיקונה. כיום ניתן לגלות ליקויים בשיטות מתקדמות (כגון מצלמות IR) ולבצע תיקון ממוקד ללא פגיעה בתכולת הבריכה תוך כדי התהליך. הדבר מקבל משמעות עצומה בכל הקשור בתהליכי איטום בריכות נוי שכבר מאוכלסות בדגים וצמחייה.

חברת איטום סנטר תשמח לעמוד לשירותכם עם מטריית השירותים המתקדמת ביותר לתכנון, הקמה ותחזוקה של בריכות מכל הסוגים בדגש על תהליכי איטום בריכות שחיה שיחזיקו לאורך שנים ארוכות. עצם העובדה שחברתנו מציעה לכם את כל הפתרונות במקום אחד הופכת אותנו למובילים בתחומנו כבר יותר מ-25 שנה ומייחדת אותנו משאר המתחרות.